Wykupienie pojazdu z parkingu policyjnego-jak to wykonać?

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Wykupienie pojazdu z parkingu policyjnego-jak to wykonać?

Postprzez Golf Maniak » 2 kwi 2013, o 12:03

Jak w temacie poszukuję porady wskazówek dotyczących wykupienia pojazdu z parkingu policyjnego.(zaznaczam że to nie jest mój pojazd)Stróż który pilnuje placy na którym znajdują się samochody niestety albo nie chciał albo nie potrafił pomóc powiedział tylko tyle że z tego parkingu nikt raczej już samochodu nie odbierze :/.Także nie wiem gdzie udać się z wizytą celem załatwienia owej sprawy.
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Wykupienie pojazdu z parkingu policyjnego-jak to wykonać?

 

Postprzez pietrasiak2 » 2 kwi 2013, o 12:35

Raczej nie napisałeś wszystkiego tzn dlaczego ten pojazd znalazł się na parkingu policyjnym , a to jest najważniejsze :-)
Avatar użytkownika
pietrasiak2
Members
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 09:52
Lokalizacja: stryków

Postprzez chomik » 2 kwi 2013, o 12:40

ciebie nieobchodzi dlaczego samochod stoi na parkingu. samochody kupuje sie w pakietach . poprzez licytacje . kazdy samochod musi miec zakonczona sprawe albo przedawniona ( 5lat) .
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez pietrasiak2 » 2 kwi 2013, o 12:53

chomik napisał(a):ciebie nieobchodzi dlaczego samochod stoi na parkingu. samochody kupuje sie w pakietach . poprzez licytacje . kazdy samochod musi miec zakonczona sprawe albo przedawniona ( 5lat) .

Właśnie nie jeśli jest to pojazd należącym do banku to nic nie zrobisz , te mają swoją sieć , a w szczególności jak jest "młody", jeśli to pojazd należący do osoby fizycznej to już ina bajka.
A wiem bo znajomek odkupowywał takie autka z parkingów tyle , że szło wszystko przez centralę banków , ubezpieczycieli (choć tu się pozmieniało) jak też komendy , czasem budę można było wyrwać za tygodniówkę stróża :-)
ps jeśli znalazło się na parkingu policyjnym to tylko za trzy rzeczy i należy znaleźć tylko przez kogo można je wykupić (najczęściej w mediach nie dowiesz się o wyprzedaży lub licytacji) ;-)
Avatar użytkownika
pietrasiak2
Members
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 09:52
Lokalizacja: stryków

Postprzez Golf Maniak » 2 kwi 2013, o 13:22

Więc nie mam bladego pojęcia z jakiego powodu ten pojazd znalazł się na parkingu.Nie jest to nowy samochód wręcz przeciwnie ma już swoje lata-chodzi dokładnie o poloneza tzw "borewicza".Napewno nie jest uszkodzony zdewastowany(stoi przy płocie więc mogłem go w miarę obejrzeć pobierznie).Próbowałem wypytać jak wspomniałem stróża ale niestety albo nie chciał albo nie potrafił nic konkretnego powiedzieć a miałbym wielką satysfakcję z uratowania tego poloneza :)
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez pietrasiak2 » 2 kwi 2013, o 13:37

Jeśli jest na nim numer ewidencyjny lub blacha to zawsze możesz zapytać na najbliższej komendzie, ale jak napisał chomik to prawdopodobnie jest sprawa w toku lub itp , itd inaczej tam by nie stało. A ciecie to nie to co kiedyś , że wiedzieli więcej od komendanta .
PS , jeśli to borewicz to ma napewno powyżej 25 lat możesz zapytać w kontekście że chcesz go odrestaurować wtedy szybko dostaniesz info :-)
Avatar użytkownika
pietrasiak2
Members
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 09:52
Lokalizacja: stryków

Postprzez Golf Maniak » 2 kwi 2013, o 14:55

pietrasiak2 napisał(a): A ciecie to nie to co kiedyś , że wiedzieli więcej od komendanta .
PS , jeśli to borewicz to ma napewno powyżej 25 lat możesz zapytać w kontekście że chcesz go odrestaurować wtedy szybko dostaniesz info :-)


Więc mam już jakiś pkt zaczepiania tzn udam się do tej komendy.A odnośnie borka dokładnie tak jak piszesz chciałbym go odrestaurować miło komponowałby sie z dużym facikiem którego równiez jestem posiadaczem ;)
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości