Temat piłkarski

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Temat piłkarski

Postprzez PrzemkoXVI » 26 paź 2012, o 18:27

Zapraszam wszystkich kibiców! Pierwszy temat jaki proponuję - wybory "Zibiego" Bońka na prezesa PZPN'u.
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Temat piłkarski

 

Re: Temat piłkarski

Postprzez K@mil » 26 paź 2012, o 18:29

PrzemkoXVI napisał(a):Zapraszam wszystkich kibiców! Pierwszy temat jaki proponuję - wybory "Zibiego" Bońka na prezesa PZPN'u.


Ręka, Ręke myje ... nic nowego nie bedzie
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez PrzemkoXVI » 26 paź 2012, o 18:56

A według mnie będzie tak jak powinno być. Boniek nie jest typem człowieka, któremu można wszystko wmówić, którego można przekabacić na swoją stronę, poza tym czas pokaże. Póki co ma moje 100% poparcie.
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez K@mil » 26 paź 2012, o 19:06

PrzemkoXVI napisał(a):któremu można wszystko wmówić, którego można przekabacić na swoją stronę,


Pamietaj Kasa w tych czasach rządzi :)
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez PrzemkoXVI » 26 paź 2012, o 19:10

Ale Boniek taki nie jest, uwierz mi ;-)
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez maximus_spi » 26 paź 2012, o 21:58

PrzemkoXVI napisał(a):Ale Boniek taki nie jest, uwierz mi ;-)


Chciało by się wierzyc bo Zibi to swoj gosc jednak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia....mam nadzieje ze sie tym razem pomylę
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez PrzemkoXVI » 28 paź 2012, o 18:30

Boniek powiedział, że jako prezes nie będzie pobierał wynagrodzenia za prezesostwo, tak więc...

[ Dodano: 2012-10-30, 10:47 ]
Dla zainteresowanych lektura:
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Nie-p ... caid=1f6fb

Zebrało mi się na dłuższą wypowiedź. ;-)

Otóż PZPN od wielu lat nie ma najlepszej opinii w oczach kibiców. Do niedawna wystarczyło się wybrać na jakiś mecz reprezentacji, albo Ekstraklasy, żeby usłyszeć znaną każdemu przyśpiewkę "Kochać PZPN". Zbigniew Boniek już na początku swojej kadencji podał kilka interesujących reform, które zamierza wprowadzić, aby polska piłka wyszła w końcu na prostą. Osobiście jestem bardzo szczęśliwy z racji tego, że były gracz Widzewa i Juventusu zasiadł za sterami, ponieważ jako jeden z nielicznych nie pozwala sobie "w kaszę dmuchać" i nie jest osobą, którą wszyscy mogą przeciągać na swoją stronę. Nie zapomnijmy, że Zibi świetnie się zna z Michelem Platinim. Założę się, że za kadencji obu panów polski futbol zyska bardzo wiele. Nie zdziwiłbym się, gdyby w naszym kraju odbył się finał LM, albo mistrzostwa świata w kategoriach młodzieżowych.

Poza tym więcej do szczęścia nie trzeba. Dobry prezes, dobry trener, dobra kadra... Wystarczy wypielęgnować takich zawodników jak np. Rafał Wolski, Jakub Kosecki, Arkadiusz Milik, Mariusz Stępiński, Michał Żyro, Grzegorz Krychowiak, Bartosz Salamon, czy Łukasz Skorupski i cały świat do nas należy. Już dawno nie mieliśmy tylu utalentowanych, młodych zawodników. Wystarczy jedynie ich wypielęgnować.
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez witek220 » 1 lis 2012, o 23:46

Wszyscy to koledzy i tyle :)
Pasja zaczyna się tam, gdzie kończy się rozsądek.
Avatar użytkownika
witek220
Gaduła
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2 gru 2011, o 16:10
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Servo » 8 lis 2012, o 12:31

Żeby wykluczyć znaną przyśpiewkę będzie zmiana nazwy związku. Liczę jednak na zmiany i Boniek wie co robi nie da się zeszmacić.
Servo
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2012, o 20:08
Lokalizacja: Toruń

Postprzez PrzemkoXVI » 8 lis 2012, o 13:57

A Ligę Mistrzów ktoś ogląda? ;-)

Wczoraj niezły futbol zaprezentował Celtic Glasgow wygrywając z Barceloną 2:1! Oprócz tego Manchester United wygrał na wyjeździe z Bragą 3:1, mecz Galatasaray z Cluj zakończył się identycznym rezultatem, Benfica ograła Spartak 2:0, Valencia pokonała BATE Borysów 4:2, Chelsea ograło Szachtar 3:2 (gol Mosesa z The Blues w doliczonym czasie gry!), a Juve rozgromiło przed własną publicznością Nordsjaelland aż 4:0! Dzień wcześniej "polska" Borussia Dortmund zremisowała z Realem Madryt 2:2, Manchester City z Ajaxem Amsterdam 2:2, we wtorek Anderlecht Marcina Wasilewskiego wygrał z Zenitem St. Petersburg strzelając jedynego gola spotkania w 17 minucie, mój faworyzowany zespół, czyli AC Milan zremisował (niestety) z hiszpańską Malagą 1:1, Schalke 2:2 z Arsenalem Wojtka Szczęsnego i Łukasza Fabiańskiego, Olympiakos Pireus z Montpellier 3:1, Dynamo Kijów 0:0 FC Porto, a PSG z Dinamo Zagrzeb 4:0.

Komuś kibicujecie, na kogoś stawiacie?
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez Servo » 8 lis 2012, o 14:42

Stawiam na Barce i Bayern, jedna z nich zdobędzie trofeum, nie wspomniałeś że Bayern Monachium rozbił na własnym stadionie Lille aż 6:1 (5:0).
Servo
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2012, o 20:08
Lokalizacja: Toruń

Postprzez PrzemkoXVI » 8 lis 2012, o 15:12

Servo napisał(a):nie wspomniałeś że Bayern Monachium rozbił na własnym stadionie Lille aż 6:1


A no nie wspomniałem, mój błąd. Jeżeli chodzi o mnie to chciałbym, żeby puchar zdobył albo AC Milan, (co jest na chwilę obecną rzeczą nie do zrealizowania), albo BVB. Będzie pewnie tak jak mówi Servo, że Barca zgarnie kolejne trofeum do kolekcji. Już powoli zaczyna mi ona działać na nerwy, ale nie dlatego, że ma najlepszą drużynę piłkarską, ale z tego względu, że kogo bym nie spytał o ulubiony zespół zawsze usłyszę Barcelonę ... :-?


Servo napisał(a):Stawiam na [...] Bayern

Wątpię. Grupę mają łatwą (Valencia, BATE, Lille), dopiero jak z niej wyjdą będą mieli pełne pole do popisu swoich umiejętności.
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Następna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości