Tak widzą nasze golfy ?

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez Vengazo » 27 lis 2012, o 18:35

W sumie rację masz o młodzieży nie wspomnę którą widzi tylko i wyłącznie spojlery i zderzaki 0,5 cm nad ziemia i w oczojebnych kolorach :lol:. Ale prawda jest taka,że dajmy na to twoje autko z własnego doświadczenia powiedz rzadko ludzie na niego zerkają ? Na pewno znalazło się kilka sytuacji kiedy zdziwiłeś się siedząc w aucie czekając np na dziewuchę ktoś szedł i kilka razy obracał się bo mu autko się spodobało :) ;-)
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

 

Postprzez Paweu » 27 lis 2012, o 18:47

Vengazo napisał(a):ktoś szedł i kilka razy obracał się bo mu autko się spodobało :) ;-)


Albo rzuci mu się przodek auta i chciał się upewnić jak bardzo był walony.. :lol:
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Vengazo » 27 lis 2012, o 18:56

:lol: W sumie też może być hahaha ;d. Albo niewidomemu zdawało się,że coś zobaczył i się obrócił kilka razy dla pewności.
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Mario GT » 27 lis 2012, o 19:32

Nie chcę mówić bzdur , ale fakt jest taki u Mnie po blokiem staje dziennie kilka fur za , które mozna by iść do piekła i z powrotem ;-) a jest tak , że nie przyciągaja takiej uwagi - sam nie wiem czemu( Peugeot RCZ, VW Scirocco (nowy)itp.) . Po zakupie Golfa jakoś zdziwienie Mnie wzięło , ze takie zainteresowanie nagle wokół auta sie zrobiło , a wyglądał jak w Moim temacie pierwsze foty no na kolana nie powalał , a jednak jest w nim coś , że każdy spojrzy ;-)
Avatar użytkownika
Mario GT
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 911
Dołączył(a): 28 sie 2012, o 19:27
Lokalizacja: Tychy
Silnik: 1.8 ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Vengazo » 27 lis 2012, o 19:42

No bo wszyscy znają golfy z rdzy,wiecznie ubrudzonego auta i starych swiateł itp. A robiąc to co np ty zrobiłeś obecnie ja bym obejrzał się za nim a nie za jakimi seatami itp... :super:
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Mario GT » 27 lis 2012, o 19:59

Vengazo, dzięki za miłe słowo ;-)
Pomysłów na modzenie w głowie pełno lepszych czy gorszych , a Golf jest dość wdzięcznym samochodem :-D
Avatar użytkownika
Mario GT
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 911
Dołączył(a): 28 sie 2012, o 19:27
Lokalizacja: Tychy
Silnik: 1.8 ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości