Szybka jazda.

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Szybka jazda.

Postprzez HubertO » 16 sty 2013, o 23:56

Witam. Chcę się zapytać użytkowników jakiego są zdania. A mianowicie chodzi mi o wyścigi w mieście, szybka jazda przez centrum tip. Oczywiście gdy ulice są puste :)
Macie coś przeciwko takiemu zachowaniu ?

http://www.youtube.com/watch?v=uIkUyizAb1w
B- Jest C- Jest C+E- Jest KW- Jest
HubertO
Badacz tematu
 
Posty: 187
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 19:19
Lokalizacja: Łomża VAG Podlasie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Szybka jazda.

 

Postprzez saszelqq » 17 sty 2013, o 00:15

Puste ulice są wtedy, gdy np zamkną jakiś odcinek... W nocy też wbrew pozorom ludzie jeżdżą, albo jakiś pieszy się trafi i tragedia gotowa. Z wyścigami na zamknięty tor, a nie w mieście :!: :roll:
Avatar użytkownika
saszelqq
Members
 
Posty: 2458
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 00:09
Lokalizacja: Białystok
Rocznik: 1981
Silnik: 1.1 GG
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Opik » 17 sty 2013, o 00:18

saszelqq napisał(a):Puste ulice są wtedy, gdy np zamkną jakiś odcinek... W nocy też wbrew pozorom ludzie jeżdżą, albo jakiś pieszy się trafi i tragedia gotowa. Z wyścigami na zamknięty tor, a nie w mieście :!: :roll:


proste

pobawić się można, ale raz, drugi, a nie przez pół nocy pół miasta upala "na dziko" w jednym miejscu
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez HubertO » 17 sty 2013, o 00:25

Wszystko z rozumem :)
B- Jest C- Jest C+E- Jest KW- Jest
HubertO
Badacz tematu
 
Posty: 187
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 19:19
Lokalizacja: Łomża VAG Podlasie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez paxstor » 17 sty 2013, o 00:35

Ja tam w sumie jestem za bo sam bym pojeździł ale nie z taką prędkością po mieście :-D bezpieczeństwo jednak ważniejsze ;-)
Avatar użytkownika
paxstor
Members
 
Posty: 752
Dołączył(a): 28 lut 2011, o 21:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Paweu » 17 sty 2013, o 00:44

Ale filmik to mogłeś jakiś świeższy znaleźć...

HubertO napisał(a):A mianowicie chodzi mi o wyścigi w mieście, szybka jazda przez centrum tip.


Szczyt bezmyślności... Pałowanie w centrum jest wysoce niebezpieczne przynajmniej ze względu na ruch pieszych i że tak powiem .. dyskusyjny stan ich świadomości. Nigdy nie wiesz czy ktoś nie zechce skorzystać z przejścia dla pieszych...

HubertO napisał(a):Oczywiście gdy ulice są puste :)


Nadal obowiązują ograniczenia.. Poza tym każdy zdrowo myśląc człowiek chcący sprawdzić się z innymi na ćwiartkę wybiera drogi poza centrum...

Mniej patroli policji, kamer monitoringu miejskiego..
Oczywiście najlepiej gdyby odbywało się to na torach,.. ale w Polsce na terenach torów wyścigowych buduje się osiedla mieszkaniowe więc jest jak jest.

Tak na zakończenie... Pałowanie auta na środku głównego skrzyżowania nie robi już wrażenia... Ale np. to co pokazali chłopaki z JBB (chodzi mi oczywiście o klip 'Our drift day') jest prawdziwą sztuką i tego typu uliczne akcje moim zdaniem powinny być akceptowane... Oczywiście z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa...
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez seba650 » 17 sty 2013, o 09:38

Ja polecam las/poligon, jakieś tanie, proste auto(np. CC lub golf dwa :hyhy: ). powywalać wszystko ze środka, hełm na głowe, pasy i jazda. Wtedy jak sie rozbijesz to będziesz miał szkodę Ty a nie jeszcze ktoś :-)
seba650
Badacz tematu
 
Posty: 227
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 22:42
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Postprzez marcinkazimierz » 20 sty 2013, o 15:39

szczerze jazda na wprost to taka proteza wyscigu ( wymyslili to amerykanie bo oni nieumieja jezdzic na zakretach ;) na serio to byla odleglosc od przecznicy do przecznicy ulicy) ale dopiero fan jest walka na zakretach , przynajmniej dla mnie
marcinkazimierz
Gaduła
 
Posty: 530
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 20:54
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Golf Maniak » 20 sty 2013, o 16:52

Dla mnie to szczyt bezmyślności jak ktoś ma ochotę wyszaleć się/wyjeżdzić proponuje udział w imprezie typu KJS jakiś sprint.
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez marcinkazimierz » 20 sty 2013, o 19:06

za duzo wymagasz to sa mistrzowie prostej
marcinkazimierz
Gaduła
 
Posty: 530
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 20:54
Lokalizacja: Lublin


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości