radio NAVIHEAVEN NA-5511

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

radio NAVIHEAVEN NA-5511

Postprzez terrabith12345 » 29 cze 2014, o 10:37

witam spalilo mi sie dosc drogie radio i mam zamiar teraz sprobowac czegos innego

wszyscy polecaja naviheaven na-5511 i czy warto to kupic

jak to z jakoscia dzwieku itp?

jakies opinie? ktos to musi miec bo na allegro jest istne szalenstwo z tym radiem
terrabith12345
Czytacz
 
Posty: 74
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 06:56
Lokalizacja: Świecie

radio NAVIHEAVEN NA-5511

 

Postprzez Thorsten » 29 cze 2014, o 10:52

Kolego odpuść... po pół roku przy naciśnięciu któregoś z klawisza całe radio będzie trzeszczeć. port usb wyrobi się i będziesz musiał wpinać odpowiednio pod kątem pendrive by działało - o ile jeszcze port będzie działać albo pendrive. Kiedyś miałem radio pro2 i 4x 45W i radio zabiło mi 2 pendrive. Primo 2 to moc które te radio praktycznie nie ma. Szkoda pieniążków naprawdę radzę odpuścić i np kupić co seryjnego do vw np beta 4 które mając nawet te 15lat nadal działa nie tak jak chiński szrot. Posiadam beta4 oraz seryjne głośniki i gra to przyjemnie. Jak zechcesz posłuchać muzyki z karty pamięci polecam transmiter FM. U mnie pracuje beta 4 oraz seryjne głośniki w tylnych drzwiach i mała tuba 290W w bagażniku i spokojnie daje rade.
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez przemo87 » 29 cze 2014, o 17:35

Tak jak kolega wyżej, kup oryginał VW, najlepiej Gamma i będziesz miał porządne radio...
Avatar użytkownika
przemo87
Badacz tematu
 
Posty: 158
Dołączył(a): 3 maja 2011, o 12:37
Lokalizacja: Radom-Wielogóra

Postprzez Kacper Zych » 4 lip 2014, o 11:44

To radio to naprawde szajs. Miałem je i wykończyło mi akumulator, a było podłączone pod zapłon. Dodatkowo po miesiącu przestaje reagować na przyciskanie przycisków. Jakość dźwięku też pozostawia wiele do życzenia.
Moge ci polecić radio Pioneer MVH 150UI
Kacper Zych
Czytacz
 
Posty: 80
Dołączył(a): 19 cze 2013, o 23:44
Lokalizacja: Prg

Re: radio NAVIHEAVEN NA-5511

Postprzez Gesiu_15 » 4 lip 2014, o 11:51

terrabith12345 napisał(a):witam spalilo mi sie dosc drogie radio i mam zamiar teraz sprobowac czegos innego

wszyscy polecaja naviheaven na-5511 i czy warto to kupic

jak to z jakoscia dzwieku itp?

jakies opinie? ktos to musi miec bo na allegro jest istne szalenstwo z tym radiem



ty już miałeś kilka razy odpowiedziane chłopie na temat innego radia też china a ty się pytasz czy to będzie wporządku .

Czy jest sens wydawać na szajs 100 zł jak lepiej dołożyć kupić sobie jakiegoś pionnerka lub kenwooda ?

Mi się wydaje że będzie lepiej .

To radio co ty podajesz do niczego się nie nadaje ...

W temacie wszystko chyba jasne więc zamykam . :-)
Avatar użytkownika
Gesiu_15
Moderator Globalny
 
Posty: 3757
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 21:32
Lokalizacja: Kielce
Rocznik: 1994
Silnik: 2.0 2E GTI
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości