pytanie o kredyt samochodowy

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

pytanie o kredyt samochodowy

Postprzez mlody_golfista » 17 kwi 2012, o 15:15

Witam, czy rozsądne jest branie kredytów na auto?

Chciałbym się dowiedzieć, czy wzięcie na kredyt auta, oprócz raty do spłaty nie wiązą się z jakimiś nie dogodnościami?

Bo napaliłem się na golfa 4 sport:D w kolorze niebieskim

z firmy która chciałbym skorzystać to : http://www.autokredyt.com/ i pytanie czy jest to godna zaufania firma?
mlody_golfista
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 15:13
Lokalizacja: Wielowieś

pytanie o kredyt samochodowy

 

Postprzez strzeliniasty » 17 kwi 2012, o 15:31

kredyt w firmie ktora udziela pozyczek i kredytow pod zastaw samochodu

jak latwo sie domyslec - nie splacasz zabieraja ci samochod, procenty pewnie wieksze jak w banku

jezlei juz chcesz kretys brac to wez gotowkowy w banku na dowolny cel i splacaj
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

Re: pytanie o kredyt samochodowy

Postprzez trojeczkaGT » 17 kwi 2012, o 15:58

mlody_golfista napisał(a):Witam, czy rozsądne jest branie kredytów na auto?

Chciałbym się dowiedzieć, czy wzięcie na kredyt auta, oprócz raty do spłaty nie wiązą się z jakimiś nie dogodnościami?

Bo napaliłem się na golfa 4 sport:D w kolorze niebieskim

z firmy która chciałbym skorzystać to : http://www.autokredyt.com/ i pytanie czy jest to godna zaufania firma?


ja wzialem zwykly kredyt gotowkowy w banku :D raty zalezy na ile sobie ustalisz w banku i splacasz a auta Ci nie tykaja nawet jak nie splacasz w terminie.

a jak noga sie podwinie to mozna sprzedac auto normalnie.
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Ferguss » 17 kwi 2012, o 16:09

Ja kiedyś brałem auto, nie było obowiązku zrobienia cesji auta na rzecz banku.
Aczkolwiek powiedzieli mi że jest taka opcja w zamian na jakieś drobne oprocentowanie kredytu.
Lepiej mieć auto na siebie i sprzedać kiedy chcesz.
http://www.cabrio-club.pl - Stowarzyszenie Miłośników Kabrioletów
Ferguss
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:21
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez mariusz325 » 17 kwi 2012, o 16:10

Ja bym Ci szczerze odradził kredyt samochodowy .Też sie na grzałem na Skode Octavie i chciałem wziąść kase oczywiście mi przydzielili mi .Kazali wybrać sobie auto i dać znać które i przyjedzie gość i zapłaci za nie a ja podpisze umowe,ale między czasie pytałem sie znajomych na ten temat i wszyscy odradzali.Lepiej jak już to kredyt gotówkowy.Nie spłacasz tyle odsetek co na samochodowym i auto jest Twoje a na samochodowym wpisany jest bank. :-? Mi jeszcze miesiąc później dzwonili i pytali sie czy coś znalazłem ale uwierz mi że nie warto. ;-)
Avatar użytkownika
mariusz325
Gaduła
 
Posty: 488
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:23
Lokalizacja: SMI
Rocznik: 1996
Silnik: 1900
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez radomiak » 18 kwi 2012, o 00:30

kolega z pracy wzial kredyt samochodowy (odradzalem) kupil auto za 6 dni rozbil sie na skrzyzowaniu(wywalil w 2 auto jego wina) i teraz zaczynaja sie cyrki auta nie mogl sprzedac bo bank ma na auto cesie chcial zrobic z AC (bo automatycznie takie ubezpieczenie musisz wykupic jak masz auto na kredyt) i tu :-o bank stwierdzil ze nie bedzie robil auta bo mu sie nie oplaci(koszt naprawy 16 tys zł) powiedzieli mu ze moze auto zrobic sobie za swoje a oni mu puzniej oddadza ale nie wszystko. tak wiec przez ponad 1/2 roku splacal kredyt(dalej splaca) i robil auto u blachaza. po zrobieniu auta wszystkie faktury zaniusl do banku zeby oddali mu te 16 klockow i :-o oddali mu jakas czesc (jak stwierdzili ich limit oplacalnosci) pytalem ile mu dali kasy to odpowiedzial zebym go nie wk...... wez normalny kredyt jak radza koledzy a to co mowi bank to prawdy tak jest w tym z 1/3 z calosci ot taka historia z zycia. pozdro.
VW GOLF 1,9TDI 1z GT 66KW/90KM 95r
Yaesu FT-857D/President Texas/HF-P1/HV-10
Avatar użytkownika
radomiak
Gaduła
 
Posty: 464
Dołączył(a): 11 paź 2008, o 12:10
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Re: pytanie o kredyt samochodowy

Postprzez marta miśka » 28 kwi 2012, o 14:15

mlody_golfista napisał(a):Witam, czy rozsądne jest branie kredytów na auto?

Chciałbym się dowiedzieć, czy wzięcie na kredyt auta, oprócz raty do spłaty nie wiązą się z jakimiś nie dogodnościami?

Bo napaliłem się na golfa 4 sport:D w kolorze niebieskim

z firmy która chciałbym skorzystać to : http://www.autokredyt.com/ i pytanie czy jest to godna zaufania firma?


Ja dokładnie rok temu brałam kredyt na samochód - pochwale się http://auto-tu.pl/wp-content/uploads/20 ... 325209.jpg
i nie narzekam. Wiadomo - raty trzeba spłacać i tankować - a to boli.
marta miśka
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 kwi 2012, o 14:12
Lokalizacja: Poznań

Postprzez k-m-r1 » 30 kwi 2012, o 20:08

dobra dobra każy wypowiada sie o minusach rozumiem to że każdy bedzie narzekał
a teraz p lusach porozmawiajmy bo chłopaka zniechecicie i nic z tego
a z kredytem to jak ze wszystkim jednemu trafi sie wypadek innemu ukradną auto ale że sąsiad wzioł i zpłacił to nie wspomi nikt czy żona konczy zpłacanie nikt nie powie ...

chcesz kredyt? a czy go dostaniesz?

kolejne pytanko jaką marża jaki bank?
pracujesz? czasem można w swoim banku dostac dosc ciekawe oferty bo widzą jaką masz historie konta itp.....:)
piszę to bo widze to z drugiej strony<moja dziewczyna zajmuje sie kredytami>

przed podpisaniem przeczytaj 2 razy umowe najelpiej z kimś kto coś wie o paragrafach lub do domu wez i posprawdzaj na google

kredyt nie musi byc straszny jak moi poprzednicy wspomnieli
gdyby tak było nie wzioł by nikt TV 52" na raty czy cokolwiek innego
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez mariusz325 » 30 kwi 2012, o 20:19

k-m-r1 napisał(a):dobra dobra każy wypowiada sie o minusach rozumiem to że każdy bedzie narzekał
a teraz p lusach porozmawiajmy bo chłopaka zniechecicie i nic z tego
a z kredytem to jak ze wszystkim jednemu trafi sie wypadek innemu ukradną auto ale że sąsiad wzioł i zpłacił to nie wspomi nikt czy żona konczy zpłacanie nikt nie powie ...

chcesz kredyt? a czy go dostaniesz?

kolejne pytanko jaką marża jaki bank?
pracujesz? czasem można w swoim banku dostac dosc ciekawe oferty bo widzą jaką masz historie konta itp.....:)
piszę to bo widze to z drugiej strony<moja dziewczyna zajmuje sie kredytami>

przed podpisaniem przeczytaj 2 razy umowe najelpiej z kimś kto coś wie o paragrafach lub do domu wez i posprawdzaj na google

kredyt nie musi byc straszny jak moi poprzednicy wspomnieli
gdyby tak było nie wzioł by nikt TV 52" na raty czy cokolwiek innego



kolego a jakie to plusy są w braniu kredytu ?
że płacisz prawie raz tyle ile wziąłeś ? daj spokój a reszta to co? tankowanie ,życie co dzienne itd no chyba że jesteś za kierownika i masz dochodu 5 tysi na miesiąc i chcesz by cie kroli z każdej strony.
A powiedz mi tak : który bank jest taki pomocny w spłacie kredytu.
Poszukaj i poczytaj u wójka googla historie ludzi którzy sie po topili z kredytami to zrozumiesz.
Już lepiej sie za dużyć u rodziny niż w banku.Uwierz mi ;-)
Avatar użytkownika
mariusz325
Gaduła
 
Posty: 488
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:23
Lokalizacja: SMI
Rocznik: 1996
Silnik: 1900
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez k-m-r1 » 1 maja 2012, o 00:47

mariusz325, ty wiesz swoje ja wiem swoje wiem jak TO wygląda przy braniu kredytu i jego spłacie
jak to polak potrafi kombinowac też wiem
też mi nie zciemniaj że to wina banku...
rozmawiamy k kredycie o o kosztach?
zastanów sie o czym piszesz bo jak masz kase to nie wezmiesz kredytu ...
a jak nie masz a potrzebujesz 20-30 tys na auto które tobie sie podoba i chcesz je miec to kredycik załątwia sprawe zpłacasz 2-3 lata czy na ile tam wezmiesz ale masz srodek transportu

znam takich co biorą kombinują a jak KRUK dzwoni to nie mają kasy nie pracują
tylko dziwna sprawa bo na TPsa wydają 50zł tel plus 40 internet a tacy biedni są

nie prawcowałes w branży widze pewnie nie masz znajoomego nawet dlatego taki jest Twój pogląd na polskie kredyty

i jeszcze wracając do kredytów bank tobie dając kredyt musi tyle samo odkładac na zabezpieczenie jak bys nie zpłacił ... czy miał inne zdażenielosowe

są kredyty są ubezieczenia do kredytów
a z rodziną to wiesz na zdjeciach czasem lepiej a czasem nawet nie warto nie wiesz jaka jest u niego sytuacja w hacie :wstyd:

a tak miedzy nami to ile wziołes kredytó ile zpłąciłes ? na czym opierasz swoje zdanie google? gdzie ludzie wypłąkują sie, zamiast w auto do dojcza na roboty sezonowe zpłacic i z głowy
a teraz poszukaj ileosób zpłaciło kredyt i ma sie dobrze?
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez darkmen21 » 2 maja 2012, o 14:59

mlody_golfista, odradzam kredyt samochodowy, jedynie gotówkowy i heja. Znam kilka przykładów gdzie KS zostal zakończony bardzo przykrze, nie wspomnę o ksoztach całego kredytu w porównaniu z konsumpcyjnym-czyli gotówkowym na dwolny cel.

k-m-r1, to że Twoja dziewczyna zajmuje się kredytami i z tej storny to znasz to fajnie, ale nie opowiadaj bzdur, że branie kredytu jest cudowną sprawą, splacając czasem 70% ponad wziętą kwotę. Oczyiwście biorąc na zachcianki typu auto-twoja sprawa, ale jeśli kogoś przymusza sytuacja i jest zmuszony wpakowac się w kredyt, to uwierz nie jest to miłe.

k-m-r1 napisał(a):są kredyty są ubezieczenia do kredytów
z tym też nie jest tak wesoło jak Ci się wydaje, zapaytaj dziewczyny, znam z życia zawodowego (jestem kuratorem) przypadki gdzie slono płacone do kredytu ubezpieczenia nic nie dawały i kredyt z mega odsetkami trzeba było spłacać pomimo zbezpieczenia w formie ubezpiczenia.

k-m-r1 napisał(a):a tak miedzy nami to ile wziołes kredytó ile zpłąciłes ?
na czym opierasz swoje zdanie google?
A Ty z całym szacunkiem na opowiadaniach z pracy swojej dziewczyny?? nie zrozum mnie źle, ale obiektywność w pewnych kwestiach jest bardzo istotna, a w tym wypadku wykazujesz 99% subiektywności.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
darkmen21
Members
 
Posty: 1037
Dołączył(a): 16 lis 2008, o 11:35
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Rocznik: 1995
Silnik: 1.8
Paliwo: PB
Nadwozie: cabrio

Postprzez Sivy » 2 maja 2012, o 15:21

mariusz325 napisał(a):kolego a jakie to plusy są w braniu kredytu ?
że płacisz prawie raz tyle ile wziąłeś ?


Kredyt gotówkowy ( na auto) 4000 zł. Do tego koszt kredytu z oprecontowaniem na 12 miesięcy 320 zł.
Dużo ? Śmieszna kasa i formalności na 20 minut.
Alten VW Fück Opel ~VAGSTYLE~
Avatar użytkownika
Sivy
Members
 
Posty: 880
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 10:00
Lokalizacja: Güttstadt

Następna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości