przyciemnianie szyb

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez Adrian94 » 13 lut 2014, o 22:36

mkkay napisał(a):jak tego nigdy nie robiłeś to sie za to nie bierz bo spier... na pewno

teoretycznie naczytasz się i będziesz myślał ze to fajnie łatwe a w praktyce spier.... folie , stracisz czas.


Z 10 lat temu pamiętam z wujkiem robiłem :).
Ta spierdo*** jakoś kolega osttanio przyciemniał w BMW 318 Kombi i ładnie zrobił także pierwszy raz,czekam na odpowiedź osoby która zna temat...
Adrian94
Czytacz
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 20:26
Lokalizacja: Biały bór

 

Postprzez mkkay » 13 lut 2014, o 22:41

no to ja sie nie wypowiadam raczej, chomik, też pewnie nie bo my raczej praktyka a nie teoria :mrgreen:
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Adrian94 » 13 lut 2014, o 22:47

mkkay napisał(a):no to ja sie nie wypowiadam raczej, chomik, też pewnie nie bo my raczej praktyka a nie teoria :mrgreen:


Ta wy praktyka nie przechwalajcie się,bo tacy z was geniusze ale każdy wasz post jest sprzeczny ze sobą...
Nie wypowiadajcie się już w tym temacie,Proszę...
Adrian94
Czytacz
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 20:26
Lokalizacja: Biały bór

Postprzez mkkay » 13 lut 2014, o 22:53

Adrian94 napisał(a):
Z 10 lat temu pamiętam z wujkiem robiłem :).


no szacun panie kolego skoro zaczynałeś oklejanie szyb w wieku 9 lat,
nie no spoko oklejaj i wklej zdjęcia bom ciekaw niezmiernie
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Adrian94 » 13 lut 2014, o 22:55

mkkay napisał(a):
Adrian94 napisał(a):
Z 10 lat temu pamiętam z wujkiem robiłem :).


no szacun panie kolego skoro zaczynałeś oklejanie szyb w wieku 9 lat,
nie no spoko oklejaj i wklej zdjęcia bom ciekaw niezmiernie


Czy ja napisałem że sam ? Tak w wieku 9 lat przyciemniałem z wujkiem,ale pytam na forum kogoś ogarniętego bo nie pamiętam już dokładnie jak robiliśmy,ale ty gówno wiesz tylko hejtujesz informacjami wyczytanymi w necie.
Adrian94
Czytacz
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 20:26
Lokalizacja: Biały bór

Postprzez mkkay » 13 lut 2014, o 23:07

synku , mało wiesz mało widziałeś, ja cie niczym nie obraziłem żebyś takie "g... "do mnie wypisywał
jak to czyta jakiś mod to powinien ci dać czerwony pasek za takie teksty

pozdrawiam i życzę powodzenia
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez edward_k » 14 lut 2014, o 08:23

koledzy w pracy wczoraj kleili szyby sklepowe przy +5 stopniach i wszystko wyszło ok, oczywiście nie była to folia do przyciemniania szyb ale zasady praktycznie te same więc myślę że możesz śmiało to sobie oklejać w domu, tylko daj temu trochę czasu żeby wyschło
Avatar użytkownika
edward_k
VIP
 
Posty: 680
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 11:02
Lokalizacja: Katowice
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Adrian94 » 14 lut 2014, o 11:59

mkkay napisał(a):synku , mało wiesz mało widziałeś, ja cie niczym nie obraziłem żebyś takie "g... "do mnie wypisywał
jak to czyta jakiś mod to powinien ci dać czerwony pasek za takie teksty

pozdrawiam i życzę powodzenia
. ja nikogo nie obrazam tylko przechwalacie sie we dwoch co to nie wy,i wypisujecie jakies glupoty. Z siebie robicie geniuszow,tylko jak jestescie tak inteligentni to przeczytajcie swoje posty bo kazdy jest sprzeczny z kolejnym. Sory za bark znakow polskich w pisowni,alepisze z telefonu. A tobie edek dziekuje,dzis bede probowal.
Adrian94
Czytacz
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 20:26
Lokalizacja: Biały bór

Postprzez edward_k » 14 lut 2014, o 12:37

służę pomocą :-)
Avatar użytkownika
edward_k
VIP
 
Posty: 680
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 11:02
Lokalizacja: Katowice
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Radi » 15 lut 2014, o 11:20

Adrian94 napisał(a):Dowiem się od kogoś ogarniętego ? Bo chomik z tych twoich filozofii to mi się śmiać chce.

to nie filozofia skoro się nie znasz to nie kozacz
chomik ma racje woda odparowuje pod folią jakieś 2-3 dni skąd to wiem? Dawałem do przyciemniania kilka samochodów w rodzinie do Autohitu z bytowa jeden z lepszych zakładów na pomorzu i Jacek zawsze mówił żebym przez 2-3 dni dociskał palcem folie na granicy szyby a tego ciemnego kropkowanego paska na obrzeżach żeby folię dokładnie dokleić zanim woda odparuje żeby było ładnie. U siebie na golfie mam folie już 9 lat i wciąż wygląda jak nowa.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Adrian94 » 15 lut 2014, o 14:03

Radi napisał(a):
Adrian94 napisał(a):Dowiem się od kogoś ogarniętego ? Bo chomik z tych twoich filozofii to mi się śmiać chce.

to nie filozofia skoro się nie znasz to nie kozacz
chomik ma racje woda odparowuje pod folią jakieś 2-3 dni skąd to wiem? Dawałem do przyciemniania kilka samochodów w rodzinie do Autohitu z bytowa jeden z lepszych zakładów na pomorzu i Jacek zawsze mówił żebym przez 2-3 dni dociskał palcem folie na granicy szyby a tego ciemnego kropkowanego paska na obrzeżach żeby folię dokładnie dokleić zanim woda odparuje żeby było ładnie. U siebie na golfie mam folie już 9 lat i wciąż wygląda jak nowa.


Mój tato dawał w Bytowie seata II jakoś w grudniu chyba i w ten sam dzień było do odbioru jakoś na razie nic się nie dzieje,woda wtedy od razu zeszła.
A i w golfie już mam przyciemnione później założę do golfa :) I to żadna filozofia,w 1h na spokojnie to się robi.
Adrian94
Czytacz
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 20:26
Lokalizacja: Biały bór

Postprzez arthorius » 16 lut 2014, o 14:47

Łojej ale ścięcia. Ze swojej strony powiem tyle, że przyciemnienie strasznie zmniejsza jasność w aucie. Sam chciałem przyciemniać ale jak wsiadłem do A6 to przeraziła mnie różnica między przodem, a tyłem. Dziwne uczucie. Kierowca potwierdził, przy parkowaniu masakra. Gdyby nie czujniki miałby problemy.
Co do klejenia powiem tak. Jak popsuje, kupi drugą i spróbuje jeszcze raz. :) Powodzenia
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
arthorius
Badacz tematu
 
Posty: 311
Dołączył(a): 7 lip 2011, o 11:51
Lokalizacja: Centrum

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości