PROSZĘ O RADE

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

PROSZĘ O RADE

Postprzez golon113 » 28 cze 2012, o 22:07

Panowie i stała się tragedia. bylem u blacharza i niestety podal tak zaporową cenę ze nie jestem w stanie jej przeskoczyc. okazuje się ze blacharka mojego golfa jest w stanie tragicznym i żeby doprowadzić ja do ładu i składu potrzebowałbym wydać ok 5 tys.I mam dylemat co z nim dalej zrobic, bo niestety ale na naprawe jego poprostu nie mogew tylw pieniedzy przeznaczyc ile wymaga.
ta sytuacja zmusila mnie do sprzedania auta. poniże link do tematu jak moge prosić zerknijcie co bylo zrobione w nim i wymienione. i podajcie ile mozna byloby wziąc za niego .
a moze ktoś go chce z 4 rum?? :)

http://www.golf3.pl/topics2/golf-3-by-g ... t23293.htm


na fotkach nie widac tak blacharki wiec na nia nie zwracajcie uwagi
Avatar użytkownika
golon113
VIP
 
Posty: 890
Dołączył(a): 1 paź 2008, o 18:59
Lokalizacja: WGM / EL

PROSZĘ O RADE

 

Re: PROSZĘ O RADE

Postprzez killah » 28 cze 2012, o 22:47

golon113 napisał(a):Panowie i stała się tragedia. bylem u blacharza i niestety podal tak zaporową cenę ze nie jestem w stanie jej przeskoczyc. okazuje się ze blacharka mojego golfa jest w stanie tragicznym i żeby doprowadzić ja do ładu i składu potrzebowałbym wydać ok 5 tys.I mam dylemat co z nim dalej zrobic, bo niestety ale na naprawe jego poprostu nie mogew tylw pieniedzy przeznaczyc ile wymaga.
ta sytuacja zmusila mnie do sprzedania auta. poniże link do tematu jak moge prosić zerknijcie co bylo zrobione w nim i wymienione. i podajcie ile mozna byloby wziąc za niego .
a moze ktoś go chce z 4 rum?? :)

http://www.golf3.pl/topics2/golf-3-by-g ... t23293.htm


na fotkach nie widac tak blacharki wiec na nia nie zwracajcie uwagi


mój blacharz zrobiłby ci za max 2.5 k. Ja miałem malowanie całości (bez wnęk) + wymiana progów.
killah
 

Postprzez golon113 » 28 cze 2012, o 22:55

ja mam: wymiana progów,brak podłogi,wymiana błotników,reperaturki nadkoli tył, zerwanie szpachli z wnęk drzwi i doprowadzenie do stanu prawidłowego,auto po prostu wymaga naprawy blach od podstawy by miał to sens! Plus to co jeszcze wyjdzie w czasie napraw bo tego nikt nie przewidzi. co za tym idzie kasa ogromna...po prostu robiony cały i malowany na nowo.
Avatar użytkownika
golon113
VIP
 
Posty: 890
Dołączył(a): 1 paź 2008, o 18:59
Lokalizacja: WGM / EL

Postprzez killah » 29 cze 2012, o 00:18

golon113 napisał(a):ja mam: wymiana progów,brak podłogi,wymiana błotników,reperaturki nadkoli tył, zerwanie szpachli z wnęk drzwi i doprowadzenie do stanu prawidłowego,auto po prostu wymaga naprawy blach od podstawy by miał to sens! Plus to co jeszcze wyjdzie w czasie napraw bo tego nikt nie przewidzi. co za tym idzie kasa ogromna...po prostu robiony cały i malowany na nowo.


rozumiem. jakbyś chciał kontakt jednak to wal pw.
killah
 

Postprzez Jojek » 29 cze 2012, o 11:24

a nie myslales po prostu nad inna buda?? np jakiegos anglika lub cos...
Avatar użytkownika
Jojek
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 27 wrz 2010, o 20:16
Lokalizacja: EL

Postprzez strzeliniasty » 29 cze 2012, o 15:10

kolega Jojek, dobrze pisze

bude mozesz juz kupic za 500zl z papierami albo jakies autko z uszkodzonym silnikiem potem troszke pracy z przekladkami i satysfakcja ze zrobiles cos sam :D

mnie tez czeka malowanie calego autka ale chyba skonczy sie na kupnie budy z papierami i zabawa w garazu
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

Postprzez PiJey88 » 29 cze 2012, o 15:42

sprzedaj to jak najszybciej i kup innego, lepiej te 5k dołożyć do nowego auta, bo nawet jak tego zrobisz to za 2-3 lata znów poleci blacha...
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez golon113 » 29 cze 2012, o 23:53

PiJey88 napisał(a):sprzedaj to jak najszybciej i kup innego

PiJey88 też tak właśnie myślałem aby go sprzedać tylko kompletnie nie wiem za ile i w jaki sposób. czy na części czy całego...czy ktoś go wogole kupi całego??
Avatar użytkownika
golon113
VIP
 
Posty: 890
Dołączył(a): 1 paź 2008, o 18:59
Lokalizacja: WGM / EL

Postprzez BartheZz_3 » 30 cze 2012, o 07:22

golon, moim zdaniem zeby bylo uczciwie, skoro twierdzisz ze blacha w takim kiepskim strasznym stanie, wyprzedac na czesci a bude na zyletki :-/
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez pawloxd » 1 lip 2012, o 10:44

Może komuś spodoba sie autko i sam sobie zrobi blacharkę :D Może sprubuj go w całości sprzedać jak nie będzie chętnych to na części poleci ;/
Nowy front [SMOKED HALO + H4] MOJA BRYCZKA ----> https://www.golf3.pl/moj-golf/granatowy-wozek-pawlo-t43823.html
Avatar użytkownika
pawloxd
Czytacz
 
Posty: 106
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 16:31
Lokalizacja: Lubin

Postprzez Martin_Sg » 1 lip 2012, o 16:57

pawloxd napisał(a):Może komuś spodoba sie autko i sam sobie zrobi blacharkę :D Może sprubuj go w całości sprzedać jak nie będzie chętnych to na części poleci ;/


Dokładnie :) Bo w naprawianie tego auta raczej nie warto wkładać kasy. A jak ktoś będzie miał możliwości naprawienia tego samemu to może kupić auto w całości.
"Sadzić, palić, zalegalizować"
Martin_Sg
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 19:23
Lokalizacja: WRA


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości