Poszukuję osób pracujących w ASO VW

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Poszukuję osób pracujących w ASO VW

Postprzez lukszumk3 » 1 maja 2015, o 09:54

Witajcie
Jak w temacie szukam osób które pracują w aso vw, bądź mają tam znajomego, kolegę, koleżankę, brata, szwagra etc lub też w innym aso vag :-)
lukszumk3
Czytacz
 
Posty: 96
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 22:09
Lokalizacja: Sławęcice

Poszukuję osób pracujących w ASO VW

 

Re: Poszukuję osób pracujących w ASO VW

Postprzez Golf Maniak » 1 maja 2015, o 18:46

lukszumk3 napisał(a):Witajcie
Jak w temacie szukam osób które pracują w aso vw, bądź mają tam znajomego, kolegę, koleżankę, brata, szwagra etc lub też w innym aso vag :-)


A w jakim celu szukasz takiej osoby :?: chcesz sprawdzić vin :?:
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez lukszumk3 » 1 maja 2015, o 19:14

Nie nie, nic z tych rzeczy, po prostu potrzebuję kogoś kto w ASO załatwi mi kod do radia na podstawie nr odbiornika/vin-u. Da się to zrobić, a ja mam do najbliższego ASO kawał drogi, i trzeba najpierw jechać się umówić na konkretny dzień, a potem jeszcze raz jechać.
Nie robiłbym ceregieli, ale byłem już u elektroników i moja gamma v made by TechniSat jest ponoć bardzo upierdliwa w rozkodowaniu i nikt nie chce się za to brać, a jeśli już to nie dają gwarancji że się uda, i krzyczą >100zł.
Ot jestem w du*ie... :-(
lukszumk3
Czytacz
 
Posty: 96
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 22:09
Lokalizacja: Sławęcice

Postprzez Golf Maniak » 1 maja 2015, o 21:55

lukszumk3 napisał(a):Nie nie, nic z tych rzeczy, po prostu potrzebuję kogoś kto w ASO załatwi mi kod do radia na podstawie nr odbiornika/vin-u. Da się to zrobić, a ja mam do najbliższego ASO kawał drogi, i trzeba najpierw jechać się umówić na konkretny dzień, a potem jeszcze raz jechać.
Nie robiłbym ceregieli, ale byłem już u elektroników i moja gamma v made by TechniSat jest ponoć bardzo upierdliwa w rozkodowaniu i nikt nie chce się za to brać, a jeśli już to nie dają gwarancji że się uda, i krzyczą >100zł.
Ot jestem w du*ie... :-(


To może spróbuj znaleść numer telefonu do najbliżej stacji vw aso zadzwon powiedz jaka jaki jest problkem itd wyciągnij radyjko wyślij radio paczką zapłacić możesz przelewem/przekazem pieniężnym mamy 21 wiek a tu taki problem :?:
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Thorsten » 1 maja 2015, o 22:07

lukszumk3, po vin dojdziesz jeżeli radio jest ori z tego auta i dokładnie w tym aucie opuściło fabrykę. Co do elektroników to błagam... siedzi tam pewnie 24c04 i wielki problem ja w swoim radiu tylko beta IV nawet nie musiałem go wylutować. Wystarczyło wlutować się w ścieżki, programator złożony za przysłowiowe 50gr i malina...

Obrazek

prosty schemat, jeśli elektronik za zadanie które może wykonać każdy ceni 100zł to śmiech na sali.

Kolego, potrzebujesz lutownicę i komputer z gniazdem rs232 potocznie zwany com. Schemat masz powyżej. Programik i zgrać zawartość eepromu a tam kod jak na dłoni.

edit: masz foto z pokazanym gdzie siedzi ten układzik:
Obrazek

ukręcić programatorek, wlutować się w układ. W mgnieniu oka zgrasz zawartość a tam jak mówiłem, podany jest kod.
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości