Pasja ma łączyć

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Pasja ma łączyć

Postprzez x911x » 25 wrz 2015, o 23:58

Witam mam takie pytanie panowie długie rozmowy na tym przegadałem co myślicie o tym "Pasja ma łączyć czy dzielić?". Moim zdaniem łączyć nie ważne czy to opel,honda,bmw czy vw powiedzcie co myślicie o tym jakie mieliście może przypadki opinie? Z którymi się spotkaliście? Pasja ma łączyć czy dzielić?
x911x
Czytacz
 
Posty: 46
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 22:21
Lokalizacja: Włocławek

Pasja ma łączyć

 

Re: PASJA MA ŁACZYĆ

Postprzez GolfiarzJR » 26 wrz 2015, o 01:39

Zdania są zawsze jednakowe że ma łączyć , ale jak przychodzi co do czego to każde kluby mają każde w dupie i wychodzi z tego brak tolerancji :) zalezy od ludzi , ja osobiscie toleruje wszystkie marki albo raczej samochody każdej marki ale dobrze zrobione , nie cygańmy się jak ktoś ma wies lanosa to nie jest dla mnie pasjonatem tylko ślepym tjuningowcem który myśli że allegro to strefa tunningu ..
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Pasja ma łączyć

Postprzez anna43 » 3 mar 2024, o 15:49

Moja pasja jaką jest fotografia świetnie łączy się z pasją zwiedzania. Uwielbiam poranne wypady o świcie fotografując wschód słońca i budzący się do życia świat przyrody. Zatem odpowiadać na Twoje pytanie, pasją powinna się łączyć z czymś co lubisz robić :) Dodatkowo mieszkam w centrum województwa podkarpackiego, dlatego mam blisko zarówno w Bieszczady jak i na Roztocze, dlatego Podkarpacie ma przede mną już coraz to mniej tajemnic.
anna43
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 sty 2024, o 12:23
Lokalizacja: Rzeszów
Rocznik: 2006
Silnik: 1.4
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości