Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)
Moderator: Moderator
przez Michall » 19 cze 2014, o 13:07
Parapety blaupunkt nie mialy czasem jakiejs zabudowy?zeby glosniki nie byly tak na wierzchu(widoczne)?jak to wygladalo oryginalnie?
-
Michall
- Czytacz
-
- Posty: 60
- Dołączył(a): 3 mar 2013, o 13:12
- Lokalizacja: abcd
przez Pozor » 19 cze 2014, o 21:19
nie no chyba normalnie szły głośniki blaupunkta nie osłonięte i tyle
-

Pozor
- Members
-
- Posty: 1424
- Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
- Lokalizacja: GST (Kaliska)
przez Pro100 » 19 cze 2014, o 23:29
-

Pro100
- VIP
-
- Posty: 2623
- Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
- Lokalizacja: Pruszcz Gdański
- Rocznik: 93
- Silnik: R32
- Paliwo: PB
- Nadwozie: 5-drzwiowe
-
-
-
Powrót do Na luzie
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 3 gości