Opinie według postępowania wobec innych obsługi forum.

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Opinie według postępowania wobec innych obsługi forum.

Postprzez Vengazo » 20 sty 2013, o 16:07

Witam,
Jako iż wczoraj założyłem temat właśnie w tym dziale którym dokładnie brzmi "Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)". Czyli mogę założyć tutaj co chcę nigdzie nie jest napisane,że jest ZAKAZ tworzenia tematu o samochodzie nie z rodziny VAG, jestem na forum nie od dzisiaj i szokuje mnie postępowanie wobec mnie 2 raz mój temat został usunięty. Żaden z użytkowników nie skarżył się mi,ze mu coś przeszkadza. Skoro ten dział nie ma ograniczeń to pytam się czemu. Istnieją tu tematy " Jak rzucić palenie " itp bezsensowne tematy bo od tego właśnie jest ten dział.Czekam na opinię innych i proszę mi nie pisać postów typu masz inne auto idź na inne forum bo to nie oto chodzi, dążę do tego,że dlaczego jest coś usuwane z działu na którym można opisać o wszystkim !. Nie mam zamiaru odchodzić z forum bo poznałem tutaj dużo sympatycznych osób dla których warto zostać na forum oraz mogę się dzielić wiedzą którą nabyłem podczas posiadania golfika.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Opinie według postępowania wobec innych obsługi forum.

 

Postprzez Grzesiek2507 » 20 sty 2013, o 16:15

:-o

rece opadaja co tu sie ostatnio wyprawia...kto usunal Ci temat? Niech sie wypowie na jakies podstawie? Niezgodnosc z przeznaczeniem dzialu, wk torym mozna pisac o wszystkim? ...'noł sens'...
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez Paweu » 20 sty 2013, o 16:15

napisz lepiej kto Ci usuwa tematy będzie prościej. A jak cos napisz do Moderatora i tyle.

Co racja to racja... Burdel jest w innych działach na forum ale tego nie widzą tylko do tematu o Calibrze się przyczepili...

Śmieszne... pewnie znowu jakaś prywata. Bo co innego. :-|
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Vengazo » 20 sty 2013, o 16:17

Właśnie nie wiem kto wiadomość o usunięciu mojego tematu po raz 2 otrzymałem od Obsługa Forum. Napisałem moje zażalenie do Administratora PiJey88, bo to jest na prawdę parodia co się dzieje, rozumiem,że wcześniej mój temat był nie zgodny z działem ( MOŻNA BYŁO GO PRZENIEŚĆ TUTAJ), dobra zrozumiałem znalazłem odpowiedni dział założyłem następny dzień a ja mam wiadomość o usunięciu tematy. Dzięki panowie za opinie sami wiecie co w temacie się znajdowało bo pisaliście ze mną w nim. Czekam co na to Administracja powie. Koledzy poleciało dla was POMÓGŁ, dzięki za wsparcie.
Niżej zamieszczam SS żeby ktoś mi nie powiedział,że wymyśliłem sobie to wszystko :).

Obrazek


Link do dużych rozmiarów:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/482 ... 5cfb1.html


Odpowiedź Administracji na moją opinię na to co się wyprawia

"to jest forum VW Golfa, akceptujemy tylko opisy aut VW golf MK3 oraz "gościnnie" inne auta grupy VAG, na pewno nie będzie tu tematów opisujących inne marki, nie podlega to dyskusji

Na co ja odpowiadam tak:

Rozumiem dlatego właśnie mój temat został założony w dziale w którym nie ma żadnych pohamowań na zakładanie tematów.

Zapewne ten temat również zostanie usunięty albo dostane ostrzeżenie za obrazę Administracji a to jest MOJA OPINIA do której prawo ma każdy !
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Paweu » 20 sty 2013, o 16:40

Vengazo napisał(a):Odpowiedź Administracji na moją opinię na to co się wyprawia

"to jest forum VW Golfa, akceptujemy tylko opisy aut VW golf MK3 oraz "gościnnie" inne auta grupy VAG, na pewno nie będzie tu tematów opisujących inne marki, nie podlega to dyskusji


Się uśmiałem strasznie. Nie ujmując nikomu... To co po jest dział Na luzie ?
Czyż nie do luźnych konwersacji na różne tematy?

btw. Gdybyś był członkiem administracji lub przysłużył się jakoś forum to prawdopodobnie twój temat nie zostałby usunięty. A tak.. nie masz prawa pochwalić się swoim nowym autem nawet w dziale poświęconym duperelom... :niepewny:
Ostatnio edytowano 20 sty 2013, o 16:48 przez Paweu, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Vengazo » 20 sty 2013, o 16:43

Dokładnie do tego dążę aby ADMINISTRACJA która właśnie ten dział po to założyła zrozumiałą jego przeznaczenie. I tłumaczenie,że na forum golfa nie mogą tolerować innych aut rozumiem,że temat " WIEJSKI TUNING " również zostanie usunięty ze względu,że pojawiają się tam marki nie z rodziny VAG :cisza:. Pierwszy raz się spotykam z tym abym gdzieś na forum został potraktowany tak w dziale który na to zezwala, zawiodłem się ciut.
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez gello1 » 20 sty 2013, o 16:47

Vengazo, Calibrę to sobie opisz na forum OPLA jak tam mocno chcesz się pokazać. Tutaj jest forum VW Golfa i ja to popieram, Nie to że mam coś do OPLA ale nie róbmy śmietnika. Porządek jakiś musi być bo i tak widzę,że to forum to już nie jest to co było 3-4 lata temu :zdegustowany:
Avatar użytkownika
gello1
Gaduła
 
Posty: 723
Dołączył(a): 31 sie 2009, o 15:51
Lokalizacja: LKS

Postprzez PiJey88 » 20 sty 2013, o 16:59

KolegoVengazo, wg mnie właśnie się ośmieszasz... jesteś na forum poświęconemu VW Golf mk3, masz do nas pretensje że nie akceptujemy ci tematu w którym opisujesz Opla Calibrę :wstyd:

Nie czepiaj się działu "NA LUZIE", ten dział jest stworzony do tematów nie związanych z motoryzacją, a nie po to by opisywać w nim samochody innych marek.

WIEJSKI TUNING to temat o wiejskim tuningu a nie temat poświęcony o jednym konkretnym aucie spoza VAG.

Chcemy zachować tradycje na forum - będą tu tylko VW Golfy MK3 oraz "gościnnie" inne auta VAG naszych userów. Chyba nikt by nie chciał aby na forum pojawiło się 70 tematów o BMW, 40 o Oplach i 20 o Jaguarach, forum straciło by sens istnienia (jako forum miłośników VW Golfa 3).
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Vengazo » 20 sty 2013, o 17:05

Nie ośmieszam się, ośmieszacie sami siebie skoro temat związany był cały czas z MK3 po co założyliście dział "RODZINA VAG" skoro sama nazwa forum sugeruje,że opisujemy tylko i wyłącznie GOLF III. Równie dobrze jak by całe forum się zbuntowało jestem przekonany,że powstał by dział o innych samochodach a dlaczego właśnie dlatego że chcecie utrzymać użytkowników. Ja szanuje forum i nie założę tego tematu tutaj ale wiem jak ominę waszę OPINIE i ZAKAZ na ten temat. Argumenty można by pisać cały dzień ale to widzę nic nie da.
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Paweu » 20 sty 2013, o 17:08

Vengazo, a mówiłem przyklej znaczek vw :hyhy:
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Vengazo » 20 sty 2013, o 17:09

hahah tak zrobię Paweu jakiś plan to jest :-D . Spróbuje jakoś się dogadać z Adminem na ten temat może znajdziemy jakieś rozwiązanie obaj :D
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez PiJey88 » 20 sty 2013, o 17:10

Vengazo, Temat o innych VAG powstał bo jest takich tematów sporo, również była to prośba od użytkowników, poza tym inne VAGi są w jakiś sposób związane z Golfem (te same silniki, te same płyty podłogowe, ta sama rodzina, te same zloty miłośników)

Opel nie ma nic wspólnego z VAG więc nie będzie takich tematów na naszym forum.
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Następna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron