przez gelos » dzisiaj, o 14:09
Mam cztery mieszkania na wynajem i do tej pory sam wszystkim się zajmowałem, szukanie najemców, naprawy, kontakt. Zaczyna mi to zabierać sporo czasu i myślę o przekazaniu tego firmie zarządzającej. Zastanawiam się czy to się w ogóle opłaca finansowo skoro firma weźmie swoją prowizję, czy może to po prostu kosztuje a korzyść jest głównie w czasie który zyskuję.