Nocne rajdy

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Nocne rajdy

Postprzez pantopulos » 19 sie 2014, o 16:01

Witam Szanownych Forumowiczów,

Przyszedł mi do głowy pomysła zarejestrowania się tutaj na forum i napisania postu z informacją , która –być może dotrze w ten sposób do osoby, do której jest skierowana.
A teraz – o co chodzi: Mieszkam w Krakowie, niedaleko Ronda Mogilskiego, moje okna wychodzą na ul. Brodowicza / Pilotów.

Od kilku miesięcy, praktycznie codziennie (a raczej - conocnie), ok. północy (czasem jest to 23:30, czasem 1 w nocy) budzi mnie (jak sądzę – nie tylko mnie) ryk wydechu przyspieszającego do odcięcia Golfa, prującego z nadświetlną przez całą wspomnianą ulicę aż do Ronda Mogilskiego i z powrotem.

Hałas wydechu jest tak niewyobrażalny, że potrafi przy zamkniętych oknach pobudzić wszystkich domowników.

Motocykle, które też sobie urządzają drag race na tej ulicy nocą, wytwarzają hałas o połowę mniejszy.
Przeprazam z góry, jeśli ktoś uważa, że to nie jest najlepsze miejsce na tego rodzaju posty, ale jest to ostatnia rzecz, jaka przyszła mi do głowy przed zgłoszeniem sprawy na policję.

Jeśli więc ktoś z Was zna kierowcę zielonego Golfa III z szyberdachem (nr. rej. KR 051YT), to bardzo proszę uświadomić mu, że jeden z jego nocnych przejadzów został nagrany i jeśli te nocne rajdy się nie skończą, to zostanie skierowana sprawa na policję. Chcę tego uniknąć, dlatego tutaj piszę.

Pozdrawiam wszystkich
pantopulos
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 sie 2014, o 17:25
Lokalizacja: Kraków

Nocne rajdy

 

Postprzez Pozor » 19 sie 2014, o 18:27

Raczej nic z tego , raczej nie będzie go to obchodziło że nie możesz spać :-) więc masz tylko jedyne wyjście z tej sytuacji.
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez pawelus6 » 19 sie 2014, o 22:23

Pozor napisał(a):Raczej nic z tego , raczej nie będzie go to obchodziło że nie możesz spać :-) więc masz tylko jedyne wyjście z tej sytuacji.


Dokładnie

Zresztą nie jeden posiadacz golfa nie ma tutaj konta.
I potem jeden taki idiota robi opinie wszystkim golfiarzom :/
Mój golf Variant
AAZ: KKK K14~1.5Bar, Skrzynia CTN(TDi), dół TDi.
Avatar użytkownika
pawelus6
Gaduła
 
Posty: 575
Dołączył(a): 17 cze 2012, o 18:49
Lokalizacja: Śląsk, Knurów
Rocznik: 0
Silnik: Dziala
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez hanawald » 20 sie 2014, o 21:55

pawelus6 napisał(a):
Pozor napisał(a):Raczej nic z tego , raczej nie będzie go to obchodziło że nie możesz spać :-) więc masz tylko jedyne wyjście z tej sytuacji.


Dokładnie

Zresztą nie jeden posiadacz golfa nie ma tutaj konta.
I potem jeden taki idiota robi opinie wszystkim golfiarzom :/
masz racje
Avatar użytkownika
hanawald
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 15:17
Lokalizacja: dobrzyn nad wisłą CLI
Rocznik: 97
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez pantopulos » 20 sie 2014, o 22:38

Tu nie chodzi o to czy to Golf, Trabant czy Rolls-Royce, tylko o odrobinę wyobraźni i kultury. Sam miałem do niedawna auto z nieco głośniejszym wydechem (Impreza GT + Eltec przelot) ale po nocach raczej nie szarżowałem :) Dzięki za odzew

[ Dodano: 2014-10-12, 23:24 ]
Był spokój z tym kretynem przez ok. miesiąca od poprzedniego postu, ale znowu się pojawia... właśnie przejechał budząc wszystkich :(
pantopulos
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 sie 2014, o 17:25
Lokalizacja: Kraków


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości