Nie odebranie dowodu rejestracyjnego na czas

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Nie odebranie dowodu rejestracyjnego na czas

Postprzez Michałvw » 1 paź 2013, o 16:12

Witam, otóż nie dawno zarejestrowałem samochód i dostałem dowód tymczasowy (miękki) i kończy mi się jego ważność, a nie mam jak pojechać do starostwa powiatowego żeby odebrać twardy i nasuwa się pytanie. Co się stanie jak odbiorę kilka dni później dowód twardy? czy będę musiał zapłacić jakąś karę? Bardzo proszę o szybką odpowiedź
Michałvw
Czytacz
 
Posty: 92
Dołączył(a): 12 wrz 2013, o 15:31
Lokalizacja: Lubelskie, okolice Puław

Nie odebranie dowodu rejestracyjnego na czas

 

Postprzez Golf Maniak » 1 paź 2013, o 16:34

Nie nic Tobie nie grozi.
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez maximus_spi » 1 paź 2013, o 22:44

nic nie grozi pod warunkiem ze wczesniej nie wpadniesz w rece misków :-D dowod miękki jak wiesz jest ważny przez miesiac od daty jego wydania
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Nati712 » 3 paź 2013, o 10:44

Ja tez mialam miekki miesiac wazny ale akurat bylam dosc silnie chora i jechalam 2 tyg po terminie po twardy i akurat wpadlam w rece miskow i powiedzialam im ze na prawde bylam chora i to pierwszy dzien jak wyszlam z domu i wlasnie kieruje sie po odbiór dowodu nie mialam jak a nie byl nikt upowazniony wiadomo nikt choroby nie wybiera, miski na prawde byly wyrozumiale i kazali jechac odebrac wlasciwy jak wracalam to sama sie zatrzymalam zeby pokazac nowy i Panowie z usmiechem przeprowadzili kontrol :D trzeba im nawinac dobry bajer na uszy po prostu
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL


- - - maszyny do regeneracji filtrów dpf fap producent



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości