Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)
Moderator: Moderator
przez mirat » 21 maja 2026, o 13:15
Falownik w naszej pompie chłodzącej pokazuje błąd i maszyna stanęła - lepiej kupić nowy czy spróbować naprawy?
-
mirat
- Czytacz
-
- Posty: 119
- Dołączył(a): 6 cze 2025, o 14:13
- Rocznik: 2006
- Silnik: 1.4
- Paliwo: ON
- Nadwozie: kombi
przez gelos » 22 maja 2026, o 10:38
Zanim kupisz nowy spróbuj diagnostyki - często problem jest banalny i tania naprawa wystarczy.
-
gelos
- Czytacz
-
- Posty: 84
- Dołączył(a): 11 cze 2025, o 18:26
- Rocznik: 2006
- Silnik: 1.5
- Paliwo: ON
- Nadwozie: 5-drzwiowe
-
-
-
Powrót do Na luzie
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości