przez gelos » 5 mar 2026, o 09:52
Jeżeli zdecydujesz się na standardowe to polecam doposażyć je w samo opadająca uszczelkę u dołu. Trochę doszczelnia. Przy otwieraniu bramy w chłodne dni na pewno pomoże szczególnie że wiatrołap niezaduży. Mam podobnie. Uzyskuje temp 23 w domu. 20 wiatrołap. 15 garaż w zimie - grzany podłogówka. jest wiele porad na temat tego jak uchronić garaż przed pożarem samochodu.