Mandat za fotoradar

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Mandat za fotoradar

Postprzez AdamPLSieradz » 23 cze 2013, o 10:22

Hej, mam taki problem: w lutym br. złapał mnie fotoradar. Dzisiaj zajrzałem do skrzynki pocztowej i znajdowała się tam awizo, z dnia 12 czerwca, że mam do odbioru list polecony , którego termin mija 26 czerwca. Prawdopodobnie jest to właśnie ten mandat, bo niczego innego się nie spodziewam. Jak to teraz jest? Przychodzi zdjęcie? Formularz? Mam iść z tym na policję, czy przyjmuję to "z automatu"? Punkty karne przyznawane są już czy z data popełnienia wykroczenia? Kasują się jeszcze po roku czy coś się zmieniło? Proszę o dokładne wyjaśnienie, bo jutro mam zamiar odebrać ten list. :kwasny:
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Mandat za fotoradar

 

Postprzez deusiwo » 23 cze 2013, o 12:12

Dostaniesz zdjęcie i informacje, którą musisz odesłać, że potwierdzasz, ze to Ty kierowałeś a jak nie Ty to wskazujesz kierowce, albo odmawiasz przyjęcia i wysyłasz to do nich i dopiero potem dostajesz mandat, zresztą tam wszystko jest napisane :)
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez radomiak » 24 cze 2013, o 00:31

AdamPLSieradz napisał(a):Punkty karne przyznawane są już czy z data popełnienia wykroczenia?


tak


AdamPLSieradz napisał(a): Kasują się jeszcze po roku czy coś się zmieniło?


kasuja sie po roku
VW GOLF 1,9TDI 1z GT 66KW/90KM 95r
Yaesu FT-857D/President Texas/HF-P1/HV-10
Avatar użytkownika
radomiak
Gaduła
 
Posty: 464
Dołączył(a): 11 paź 2008, o 12:10
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez variant yacht » 24 cze 2013, o 01:11

Nic nie odbieraj , najpierw przeczytaj artykul w ostatnim numerze tygodnika polityka , z rokita na okladce... Zdjecia ci nie przysla , tylko formularz, jak nie wskazesz kto prowadzil to punktow nie ma , jest za to 300 pln dla skarbu panstwa,generalnie najlepiej nie odbierac lub nie odsylac formularza....
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości