Kolega z trójeczki co się wywinął od zderzenia

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Kolega z trójeczki co się wywinął od zderzenia

Postprzez Kordi » 23 lip 2013, o 13:02

Czy jest na forum użytkownik czerwonego golfa III w którego bym wczoraj przydu*czył przy stacji BP między Michałowicami a Węgrzcami pod Krakowem? :) Jak tak to apeluję o rozważniejsze włączanie się do ruchu z drogi podporządkowanej!!! :)

PS. Jeśli ten kolega tu jest to niech wie, że gdy hamując mijałem jego tył, a on depnął gaz do dechy to przez otwartą szybę zaczadził by mnie chmurą spalin :P Blisko było ;)

pozdro
Avatar użytkownika
Kordi
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 2 lip 2012, o 16:06
Lokalizacja: Kielce / Kraków

Kolega z trójeczki co się wywinął od zderzenia

 

Postprzez przemke » 1 sie 2013, o 23:45

Bywa.
Ja dzisiaj (warszawa od jakiegoś czasu) okazało się, że zapomniałem czegoś MEGA ważnego ze sprzętu do roboty a za pół godziny klienci mieli się zjawić...obróciłem z początku bielan na dolny mokotów w 40min. w godzinach szczytu tam i z powrotem wliczając bieg do mieszkania...pobiłem chyba wszystkie rekordy, w miarę nie robiąc jeszce nic głupiego :/
Dobrze, że żaden pochód 1-sierpniowców itp. nie nawinął się po drodze bo chyba musiałbym porozjeżdzać żywcem.

Także -wiem, że inne rejony i realia - ale jakbyś mnie spotkał to na pewno kląłbyś ostro...ale co miałem zrobić ...siła wyższa
przemke
Badacz tematu
 
Posty: 172
Dołączył(a): 24 mar 2011, o 07:31
Lokalizacja: wrocław


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości