Jakie są wasze doświadczenia?

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Jakie są wasze doświadczenia?

Postprzez nadiafish11 » 3 cze 2024, o 18:09

Zapierający dech w piersiach krajobraz, błękitne wody Morza Egejskiego i niezwykła kultura – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Was właśnie w Grecji. Myślałem o wakacjach tam, ale nie jestem pewien, czy lepiej wybrać się na stacjonarny pobyt w jednym miejscu, czy może na objazdową wycieczkę po różnych wyspach i regionach. Co sądzicie? Jakie są wasze doświadczenia?
nadiafish11
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 cze 2024, o 18:07
Rocznik: 2007
Silnik: 1.6
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Jakie są wasze doświadczenia?

 

Re: Jakie są wasze doświadczenia?

Postprzez momser44 » 3 cze 2024, o 18:45

Zdecydowanie polecam wycieczkę objazdową przez https://krok-travel.pl/countries/grecja/ tours! W Grecji jest tak wiele do zobaczenia i zrobienia, że warto odwiedzić jak najwięcej miejsc. Każda wyspa i region ma swoją unikalną kulturę, kuchnię i atrakcje. Na przykład Santorini słynie z pięknych zachodów słońca i białych domów, podczas gdy Kreta jest domem dla niesamowitych ruin pałacu Knossos. Podczas wycieczki objazdowej można zobaczyć to wszystko i jeszcze więcej. Jeśli jednak wolisz się zrelaksować, wakacje stacjonarne również mają swoje uroki. Gdzie dokładnie chciałbyś pojechać?
momser44
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 cze 2024, o 18:43
Rocznik: 1992
Silnik: 1.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Jakie są wasze doświadczenia?

Postprzez helen09 » 3 cze 2024, o 21:20

Ja miałem przyjemność być na stacjonarnym pobycie na Rodos i było fantastycznie. Spokój, piękne plaże i mnóstwo zabytków do zwiedzania w jednym miejscu. Mimo wszystko, objazdowa wycieczka brzmi kusząco, bo można zobaczyć więcej Grecji w jednym wyjeździe. A co do konkretnego miejsca, zależy czego szukasz – jeśli chcesz zwiedzać, to może objazdówka po Krecie i Cykladach? Jeśli relaks, to może Zakynthos? Obie opcje są super. A ty, na co się bardziej skłaniasz po tych opiniach?
helen09
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 cze 2024, o 21:19
Rocznik: 2010
Silnik: 1.8
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Jakie są wasze doświadczenia?

Postprzez anna43 » 6 lip 2024, o 15:09

Byłam kilka razy za granicą i zawsze miałam to samo poczucie - nie ma to jak w swoim zielonym regionie w południowo-wschodniej Polsce. Na Podkarpaciu jest wszystko czego potrzebuję :) Lasy, góry, piękne widoki. A obecnie największe zainteresowanie budzą jeziora i kąpieliska podkarpackie, szczególnie teraz kiedy jest tyle upałów.
anna43
Berbeć
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sty 2024, o 12:23
Lokalizacja: Rzeszów
Rocznik: 2006
Silnik: 1.4
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron