Frustrujace sytuacje z Allegro

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Frustrujace sytuacje z Allegro

Postprzez BartheZz_3 » 16 mar 2012, o 16:30

Odradzam tego uzytkownika:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=19749192
Dlaczego ??
O wysylke musialem sie prosic mailowo, poniewaz trzy dni czekalem za kurierem (sprzedajacy twierdzi ze wyslal paczke w dzien zakupu - 12.03), po napisaniu maila paczka zostala wyslana (o czym swiadczy data nadania paczki - 15.03 zamiast 12.03), po wystawieniu neutralnego komentarza bezczelnie twierdzi ze nie wypelnilem formularza dostawy (wiec skad by wiedzial ze ma wyslac paczke do mnie do pracy a nie na domyslny adres ?? ), a tu prosze bardzo:
http://imageshack.us/f/24/unbenanntyho.jpg/
Jak widac formularz zostal wypelniony i przeslany na moj adres e-mail.
Rozmowa z tym panem to znizenie do poziomu przedszkola i zle skladanych zdan nie na temat:
http://img706.imageshack.us/img706/4604 ... nnt2cb.jpg
Ostatnio edytowano 17 mar 2012, o 10:46 przez BartheZz_3, łącznie edytowano 1 raz
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Frustrujace sytuacje z Allegro

 

Postprzez k-m-r1 » 17 mar 2012, o 00:47

nie denerwój sie to żedzis zamawiasz i płacisz do południa to licz sie z tym że przelew jest realizowany koło 15 lub na bierząco zalerzy jak to idzie miedz bankami
dziś przelew wienc on jutro zajmie sie paczką
pozatym mylisz pojecie doreczenia od całęgo procesu przesyłki
pakowanie zamawianie kupiera wysyłka odbiór ...szczeuły ale jednak
:zdziwko:
ja kupiłem w pon baterie płaciłem odrazu przez allegro :mrgreen:
ale dopiero nastepnego dnia doszła do mnie info od goscia ze ma kase u siebie i pakuje wysyła :wstyd:
wszystko sie zgadza a Ty nerwowy jestes :cenzura:

a sugerowac to możesz
nastepnym razem zmien ton :wsciekly: to inaczej bedziesz traktowany :padam:
czesto kupuje i wiem cos o tym

[ Dodano: 2012-03-16, 23:49 ]
PS nigdzie nie widze daty przy sposobie wysyłki na adres ...
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez czaro » 17 mar 2012, o 09:19

k-m-r1, płacąc poprzez Payu kolo ma kaskę zaraz po dokonaniu płatności, a nie na kolejny dzień. ;-)
Avatar użytkownika
czaro
Members
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 17 lis 2009, o 16:37
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez gello1 » 17 mar 2012, o 09:42

czaro napisał(a):k-m-r1, płacąc poprzez Payu kolo ma kaskę zaraz po dokonaniu płatności, a nie na kolejny dzień. ;-)
Właśnie. Ale to jest takie wirtualne potwierdzenie, że masz na koncie. różnie to z tym jest w Polsce. i dlatego niektórzy czekają aż sobie przeleją z wirtualnego konta na swoje prawdziwe. Taka jest mentalność polaków a przecież po to to wymyślono aby przyspieszyć operacje.
Avatar użytkownika
gello1
Gaduła
 
Posty: 723
Dołączył(a): 31 sie 2009, o 15:51
Lokalizacja: LKS

Postprzez BartheZz_3 » 17 mar 2012, o 10:18

k-m-r1 napisał(a):nie denerwój sie to żedzis zamawiasz i płacisz do południa to licz sie z tym że przelew jest realizowany koło 15 lub na bierząco zalerzy jak to idzie miedz bankami

To bylo platne przy odbiorze, zawsze taka opcje wybieram ;-)
Moze sie unioslem, ale nikt nie bedzie mi wciskac ze jestem "zubozaly w rozum", ogolnie sprawa wyjasniona, nie mial podstaw zeby wystawic negatywny komentarz, przyznal sie do bledu i sprawa zamknieta, niby nie dostal maila z formularzem dostawy, ale skoro nie dostal to skad wiedzial ze ma mi przyslac na inny adres, a nie na standardowy... innych maili nie bede pokazywac od "jegomoscia" bo szkoda czasu mojego i waszego na czytanie...
k-m-r1 napisał(a):nastepnym razem zmien ton

Ale zmienic tak wlasciwie ton tutaj czy piszac maile ?? w mailu agresywny nie bylem, konkretny i szczegolowy to tak :-P
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Bradley » 17 mar 2012, o 10:39

czaro napisał(a):k-m-r1, płacąc poprzez Payu kolo ma kaskę zaraz po dokonaniu płatności, a nie na kolejny dzień. ;-)

Juz tak orzneli kolege ;)
Klasyczny przyklad nigeryjskiego przekretu. Niby wplaca na konto, wysylasz swoj towar, on wycofuje przelew i nie masz ani towaru ani kasy.
Jesli cos kosztuje wiecej niz 100zl to biore za pobraniem (bo wtedy poczcie zalezy zeby doszlo, a ja wiem, ze cos dostane (cegle, ale zawsze cos ;P ). A jak wysylam to czekam, az pieniadze wplyna na konto i beda zaksiegowane, a nie wirtualnie gdzies wisiec.
VW Vento 1.9TDI 1Z ++ :)
Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0
Bradley
Fanatyk
 
Posty: 1120
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 13:17
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Katowice

Postprzez BartheZz_3 » 17 mar 2012, o 10:44

Panowie, jesli ktos jeszcze ma jakies niemile przezycia z kims z Allegro niech napisze swoje zale tutaj, zmienie nazwe tematu :-P
Bo widze dyskusja sie tworzy :-P
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez krystek.l » 17 mar 2012, o 11:05

Nie ma się co oszukiwać jak ktoś chce robić interes to będzie go robić tak by załatwić to jeszcze tego samego dnia... (a nawet by osobiście to zrobił) więc różnie to z tym bywa, jedni przetrzymują płatność przez tydzień a drudzy zdolniejści i wysyłają po 2 tygodniach towar... ale są jeszcze normalni że wysyłają szybciej niż jest wpłacona kasa, albo kupują z samego rana towar i od razu przelewają żeby kasa po 12:00 lub po 16:00 była u kolesia :)

ale nie ma się co stresować....
ja już tyle przygód miałem na tym allegro jako sprzedawca i jako kupujący i z wysyłkami i z przedmiotami i z przelewami, mimo że kupuje i sprzedaje mało bo tak do 500-800zł na pół roku zależy... to są przygody...

dlatego trza na spokojnie bo osiwieć idzie... :lol:
krystek.l
 


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości