Czyżby PRZEGUB NAPĘDOWY do wymiany :(?

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Czyżby PRZEGUB NAPĘDOWY do wymiany :(?

Postprzez Vengazo » 25 lis 2012, o 00:27

Witam,
Dzisiaj podczas wyjazdu z podjazdu z pod domu przy wjeździe na ulicę tyłem ze skręconymi kołami auto zsuwając się z krawężnika usłyszałem straszny trzask z początku pomyślałem,że zahaczyłem hokejem ale to jednak nie było to czyżby przegub napędowy do wymiany ?Jadąc puszczając kierownicę samochód skręcał w prawo chcąc coś z tym zrobić zatrzymałem się i na maxa skręciłem koła w przeciwną stronę niż wcześniej powtórnie usłyszałem trzask. Ruszyłem więc na drogę puściłem kierownicę i już wszystko było okey.





EDYCJA !!


NA ALLEGRO ZNALAZŁEM PRZEGUB ZA 55 ZŁ do GOLFA III

http://allegro.pl/przegub-vw-golf-ii-ii ... 07039.html

CZY TEN PRZEGUB WARTO KUPIĆ ?WYCZYTAŁEM RÓWNIEŻ,ŻE KOSZT ROBOCIZNY TO 50 - 100ZŁ MAX.
ALE DALEJ PROSZĘ O ODPOWIEDZ NA MOJE PYTANIA


Czy można to samemu wymienić ?
Jakie są skutki jazdy z tą usterką ?
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Czyżby PRZEGUB NAPĘDOWY do wymiany :(?

 

Postprzez strzeliniasty » 25 lis 2012, o 00:46

Vengazo, ja tez mialem przeguby do wymiany wolalem zalozyc ori uzywana cala polos niz kupowac te chinskie zamienniki poki co auto zrobilo 30tys km i jezdzi dalej :)
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

Postprzez Vengazo » 25 lis 2012, o 00:55

Jutro wjadę do siebie na kanał i zobaczę czy co z gumami w sumie masz rację bo kupić gówno,że tak powiem to się nie opłaca żebym zrobił 10 tys km i znowu np to samo. Posłucham twojej rady zwłaszcza widzę już nie jeden golfik za tobą :). Dzięki i oczywiście leci "Pomógł".
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości