centralna ewidencja pojazdów

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

centralna ewidencja pojazdów

Postprzez pawelus6 » 23 cze 2014, o 14:08

Info podaje z forum vwgolf.pl :)

http://www.vwgolf.pl/2014/06/23/central ... uz-dziala/


https://www.historiapojazdu.gov.pl/hist ... jazdu-web/


Dobrym pomysłem byłyby jeszcze przebiegi, może nie jeden miro handlarz by przystopował z 8 letnimi dieslami z niemiec i tylko 180k ; )
Mój golf Variant
AAZ: KKK K14~1.5Bar, Skrzynia CTN(TDi), dół TDi.
Avatar użytkownika
pawelus6
Gaduła
 
Posty: 575
Dołączył(a): 17 cze 2012, o 18:49
Lokalizacja: Śląsk, Knurów
Rocznik: 0
Silnik: Dziala
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

centralna ewidencja pojazdów

 

Postprzez adziok09 » 23 cze 2014, o 19:02

To jest mega świetne, bardzo przejrzyste tylko ciekawe czy jak kiedyś bede sprzedawał Golfa to ktoś uwierzy że mam przebieg ok. 144 tyś a rocznik 1991.
Ale chociaż ja wiem że to oryginalny przebieg
:D
Avatar użytkownika
adziok09
Badacz tematu
 
Posty: 342
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 18:28
Lokalizacja: Wlb

Postprzez pawelus6 » 23 cze 2014, o 21:25

adziok09 napisał(a):To jest mega świetne, bardzo przejrzyste tylko ciekawe czy jak kiedyś bede sprzedawał Golfa to ktoś uwierzy że mam przebieg ok. 144 tyś a rocznik 1991.
Ale chociaż ja wiem że to oryginalny przebieg
:D


Brakuje ewidencji z krajów europy z przebiegami niestety.
Mój golf był kupiony 17.12.2008 w niemczech, a zarejestrowanyt w kraju 22.12.2008 w kraju.
Nie wiadomo teraz czy po drodze z rajchu->polsza nie odwiedził ktoś korekty liczników ;)

Fajnie bo wiem że jestem drugim włascicielem w kraju, ale w latach 1995-2008 ilu niemców go miało to niestety nie wiem :(
Ale moze z czasem system pójdzie dalej, ledwo ruszył wiec nie ma co oczekiwac wszystkiego na raz :)
Mój golf Variant
AAZ: KKK K14~1.5Bar, Skrzynia CTN(TDi), dół TDi.
Avatar użytkownika
pawelus6
Gaduła
 
Posty: 575
Dołączył(a): 17 cze 2012, o 18:49
Lokalizacja: Śląsk, Knurów
Rocznik: 0
Silnik: Dziala
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Paweu » 24 cze 2014, o 10:58

pawelus6 napisał(a):Dobrym pomysłem byłyby jeszcze przebiegi, może nie jeden miro handlarz by przystopował z 8 letnimi dieslami z niemiec i tylko 180k ; )


Dopóki Polak będzie wierzył w ciemno stanowi cyferek na blacie , to raczej się nie zmieni.

pawelus6 napisał(a):Ale moze z czasem system pójdzie dalej, ledwo ruszył wiec nie ma co oczekiwac wszystkiego na raz


Ta cała centralna ewidencja była obiecywana od dość dawna , więc oczekiwanie 'wszystkiego' na starcie jest tutaj raczej uzasadnione. Pomysł który tyle kwitł musi był 'super' .

Co do sprawdzenia historii pojazdu sprowadzanego z Niemcowni. Na szczęście są stronki gdzie za niewielką opłatą możemy sprawdzić życiowe perypetie auta.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości