Biżuteria męska

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Biżuteria męska

Postprzez kiborg1111 » 5 cze 2024, o 13:28

Witam wszystkich, chcę dać mojemu chłopakowi prezent w postaci biżuterii. Gdzie polecilibyście mi kupić męską biżuterię?
kiborg1111
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2024, o 12:15
Rocznik: 0
Silnik: ynfd
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Biżuteria męska

 

Re: Biżuteria męska

Postprzez belka » 5 cze 2024, o 15:11

Najmodniejsze bransoletki męskie z kamieni naturalnych. Ekskluzywna biżuteria męska: naszyjniki kryształowe i koraliki męskie z kamieni szlachetnych. Zestawy biżuterii z kamienia. Pierścionki i sygnety.Biżuteria męska Trimakasi to nie tylko ponadczasowy dodatek. Każdy z nich ma inny wymiar duchowy, w zależności od użytych kamieni. Każdy kamień ma inne znaczenie i właściwości oraz jest powiązany z innym znakiem zodiaku, żywiołem i czakrą. Męskie bransoletki z prawdziwych, ręcznie robionych kamieni, wykonanych z najwyższej jakości kamieni naturalnych z całego świata.
belka
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2024, o 12:11
Rocznik: 2013
Silnik: hnbhd
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Re: Biżuteria męska

Postprzez margaritka1947 » 5 cze 2024, o 17:42

Moda to sprawa indywidualna i każdy z nas ma swoje upodobania. Dla niektórych osób biżuteria może nie być najbardziej atrakcyjnym aspektem stylu i wyrażania siebie. Może to wynikać z osobistych preferencji, przekonań lub wygody. Faceci, którzy nie lubią biżuterii, mogą po prostu czuć się niekomfortowo w jej noszeniu lub mogą czuć, że biżuteria odwraca ich uwagę od innych aspektów ich wyglądu lub osobowości.
margaritka1947
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2024, o 12:18
Rocznik: 2013
Silnik: 56654
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Re: Biżuteria męska

Postprzez Machon » 22 lip 2024, o 17:18

Fajne opcje!
Machon
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 lip 2024, o 17:16
Rocznik: 1999
Silnik: 1500
Paliwo: PB
Nadwozie: cabrio


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości