Angliki

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Angliki

Postprzez Andreew » 21 paź 2012, o 20:54

witam mam pytanie bo chciałem sobie sprowadzic kilka anglikow na czesci ale słyszałem ze podobno nie mozna handlowac takimi czesciami w pl, jest to prawda? bo na allegro jest tego pełnoo i jeszcze wiecej, co zrobic z buda jesli rozbiore taki samochod na czesci? słyszałem tez ze taki samochod traktuje sie jako odpad i nie powinien trafic do pl, jesli cos wiecie na ten temat to dzieki za odpowiedzi;)
Andreew
Czytacz
 
Posty: 76
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 12:32
Lokalizacja: okl

Angliki

 

Postprzez marker10 » 31 paź 2012, o 23:42

Siedzę już w tym bardzo długo i zajmuje się przekładką anglika na polaka. to co uda się wymontować czyli wszystkie podzespoły wiązki z anglika można sprzedać tylko nie wszystko pasuje do polaka, Wszystkie elementy blacharskie możesz sprzedać jak już auto jest rozebrane pusta buda to sprzedajesz to na złomie/szrocie. Zarobek jest naprawdę dobry i polecam ściągać angliki powyżej 2000r a najlepiej robić przekładki. Nie zabieraj się za japońca bo to jest już zupełnie inna bajka zrobiłem 2 takie auta na PL i powiedziałem że nigdy więcej japońca nie będę robić. Wystarczy mieć dobre narzędzia nie żadne z lidla dużo miejsca bo części dużo zajmują i trochę smykałki w mechanice a szczególnie bardzo dużo cierpliwości podczas pracy. życzę powodzenia.

Aha i jeszcze jedno musisz mieć troszkę PLN by zainwestować a na pewno się zwróci z dużym zyskiem
Avatar użytkownika
marker10
Badacz tematu
 
Posty: 153
Dołączył(a): 17 wrz 2011, o 12:00
Lokalizacja: CW


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron