2 pytania: czym wygłuszyć szyberdach i jaka lodówka samoch.

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

2 pytania: czym wygłuszyć szyberdach i jaka lodówka samoch.

Postprzez przemke » 1 sie 2013, o 23:38

Czasem jeżdżę w dłuższą trasę i na autostradzie/eskpresówce pędząc ~150/h szum robi się nieznośny, strasznie męczy na dłuższą metę. Zauważyłem, że znaczna ilość tego idzie z szyberdachu. z racji, że nie będę go już na 100% robił ani używał to chciałbym go najchętniej czymś zapchać (przestrzeń między kabiną a szybą) prowizorycznie bo ani kasy ani zapału na dłuższą robotę jakąś z tym nie mam.
Pojechać to silikonem na uszczelnieniach? tylko jakim ? a jak nie to co innego ?

Druga sprawa czy ktoś używał takich lodówek samochodowych na zapalniczkę i czy to w ogóle jest sens sie w to bawić (oczywiście chodzi browar na wakaciee pod namiotem, a jak ;) - czy tylko co najwyżej utrzyma temperaturę czy może coś schłodzić też ?
no i ile to bierze gdzieś średnio na godzinę, żebym nie zajechał akku...

[ Dodano: 2013-08-01, 22:52 ]
i jeszcze jedno pytanie: jak nazywają się te trzymaki wydechu z takimi gąbeczkami - co kupić żeby to wymienić ?
przemke
Badacz tematu
 
Posty: 172
Dołączył(a): 24 mar 2011, o 07:31
Lokalizacja: wrocław

2 pytania: czym wygłuszyć szyberdach i jaka lodówka samoch.

 

Re: 2 pytania: czym wygłuszyć szyberdach i jaka lodówka samo

Postprzez Lolenzis » 2 sie 2013, o 01:12

Jak CI szkoda kasy i masz w dupie to chyba pianka montażowa będzie najtańsza :D

Jeśli chodzi o lodówki kiedyś coś takiego znalazłem http://www.youtube.com/watch?v=G7MLKJUw948
Nowsze Lodówki (ten filmik jest dosyć starty) spokojnie dają radę schłodzić piwko z temperatury pokojowej, z tym że akumulator mocno dostaje po dupie, aaa i odradzam te super tanie z allegro kupiłem taką rok temu za 80zł raz że się popsuła po paru miesiącach i żarła strasznie soki z aku. a dwa, lód kupiony na stacji + torba termiczna, chłodził szybciej i lepiej :hyhy:
Avatar użytkownika
Lolenzis
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3 wrz 2012, o 23:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez przemke » 2 sie 2013, o 09:36

dzięki za info z lodówką

Pianka ponoć pęcznieje do czasu napotkania silnego oporu więc mi może powyłazić
przemke
Badacz tematu
 
Posty: 172
Dołączył(a): 24 mar 2011, o 07:31
Lokalizacja: wrocław

Postprzez trojeczkaGT » 2 sie 2013, o 22:37

przemke polecam 'sulikon" sposob sprawdzony jezeli auto dojezdzic bez ladowania kasy w niego.
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez przemke » 12 sie 2013, o 07:48

Z tym sulikonem to fajnie, że sobie Trójeczka jaja robisz.

Powiedzcie mi lepiej przy okazji jak się nazywają te zaczepy do wydechu z takimi jakby gąbkami (są chyba 2), musze to wymienić.
przemke
Badacz tematu
 
Posty: 172
Dołączył(a): 24 mar 2011, o 07:31
Lokalizacja: wrocław


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości