Zbyt wysoka temperatura, ficzek sie przegrzewa

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Postprzez Nati712 » 15 lip 2013, o 18:32

Wiecie co ????? byalam w warsztacie u gazownika na bezynie mi nie pali bo podobno mono wtrysk jest gdzies zapieczony i pobiera bezyne razem z gazem tak mi powiedzial, wiec kupilam ten mono od faceta co rozbiera auta, bede go zmieniac jutro, temperatura w porzadku wiatrak sie wlacza chlodzi temp spada cacy Ale mimo to jade dodaje gazu a on slabnie i gasnie kompletna klapa, skrecam mocno w prawo i gasnie !!!! nie da sie go odpalic dopiero jak postoi godzine wszytko opadnie odczeka jedzie dalej ale nie dlugo juz mnie to zaczyna wkurzac i mam ochote rzucic tym wszytkim bo nawet warsztaty nie wiedza co jest :( chyba dam sobie spokoj juz na calego
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

 

Postprzez pawlacz » 15 lip 2013, o 21:20

No to chyba gaz sie ....... a nie przegrzewa sie, bo ja juz nie rozumiem.
Ostatnio edytowano 16 lip 2013, o 19:30 przez pawlacz, łącznie edytowano 1 raz
pawlacz
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 26 maja 2013, o 12:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Nati712 » 16 lip 2013, o 11:58

wczoraj wzielam swoja ksiazke golf 3 obsluga i naprawa, znalazlam tam informacje ktora mowi ze jak cewka zaplonowa jest goraca to auto staje, jak cewka jest zimna auto jezdzi jeszcze sproboje tego dzis kupilam ten magiczny kwadracik za 83 zł zobaczymy czy to to bo juz sama nie wiem

[ Dodano: 2013-07-16, 13:24 ]
No wiec tak :) zmienilam ta cewke i nagle cuda ..... Nie dosc ze odpala i ciagnie bezyne to na dodatek nie gasnie co oznacza ze sie nie przegrzewa, teraz mam na zbyciu monowtrysk ktory kupilAM BO POWIEDZIANO MI U MECHANIKA ZE TO WLASNIE PADLO :( wiec jak by ktos potrzebowal piszcie :)
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Postprzez pawlacz » 16 lip 2013, o 19:23

To moze edytuj głowny post i napisz rozwiazanie problemu komus moze sie przyda :D
pawlacz
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 26 maja 2013, o 12:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez prezesik » 16 lip 2013, o 19:44

Nati712 napisał(a):wczoraj wzielam swoja ksiazke golf 3 obsluga i naprawa, znalazlam tam informacje ktora mowi ze jak cewka zaplonowa jest goraca to auto staje, jak cewka jest zimna auto jezdzi jeszcze sproboje tego dzis kupilam ten magiczny kwadracik za 83 zł zobaczymy czy to to bo juz sama nie wiem

[ Dodano: 2013-07-16, 13:24 ]
No wiec tak :) zmienilam ta cewke i nagle cuda ..... Nie dosc ze odpala i ciagnie bezyne to na dodatek nie gasnie co oznacza ze sie nie przegrzewa, teraz mam na zbyciu monowtrysk ktory kupilAM BO POWIEDZIANO MI U MECHANIKA ZE TO WLASNIE PADLO :( wiec jak by ktos potrzebowal piszcie :)

to teraz jechać do mechanika, niech odkupi od Ciebie monowtrysk... a paragon za naprawę chociaż dał? wtedy z paragonem do pseudomechanika.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez Nati712 » 16 lip 2013, o 19:49

mechanik powiedzial o monowtrysku a kto inny mi go sprzedał wiec lipa moze ktos go kupi JAK AUTO BEDZIE PO JAKIMS CZASIE JAZDY np po ok 5 km GASLO A PO OSTYGNIECIU JECHAŁO Pamietajcie SPRAWDZCIE CEWKE ZAPLONOWA NAWET KSIAZKA O TYM MOWI :D POZDRAWIAM
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Postprzez Mateo90 » 23 lip 2013, o 20:31

No tak to niestety jest czasem lepiej samemu naprawiać bo potem wychodzą takie kwiatki
Mateo90
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 17:35
Lokalizacja: Inowrocław

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 3 gości