WZMOCNIENIE PRZEDNIE CZOŁOWE VW GOLF III

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

WZMOCNIENIE PRZEDNIE CZOŁOWE VW GOLF III

Postprzez mssok » 14 sty 2013, o 19:03

Witam. Niedawno nabyłem mojego wymarzonego Golfa. Niestety zdążyłem go już rozbić i mam z tym pewien problem.. Moje autko to model 1,9 90km z klimatyzacją. Potrzebuję kupić nowe wzmocnienie czołowe z 2 wentylatorami. Czy może któryś z szanownych kolegów orientuję się czy takie samo wzmocnienie z Golfa 1,8 benzyna (z klimą) będzie się nadawać??
mssok
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sty 2013, o 18:50
Lokalizacja: Wrocław

WZMOCNIENIE PRZEDNIE CZOŁOWE VW GOLF III

 

Postprzez k-m-r1 » 16 sty 2013, o 00:24

no chyba podejscie bo wyjscia od chłodnicy były tak jak w dizlu ale sprawdz w ETKa
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez slawek5t » 17 sty 2013, o 02:50

Etka pokazuje mi tylko 2 rodzaje pasów przednich. Na jeden wiatrak lub dwa. Nie ma podzialu czy diesel czy benzyna. NIe wiem czy tak faktycznie jest - tak tylko pokazuje mi program.
Ja u siebie tez zmieniałęm ten cały pas. Mam tdi , na allegro znalazłem też od tdi i wszystko pasowało.
Wiatraki masz całe ?
Pewnie belke (wzmocnienie zderzaka) oraz Dwie chłodnice masz również do wymiany ?
U mnie poszło wszystko i wydałem około 1400 zł. (robiłem sam wiec nie musiałem dodatkowo placic mechanikowi).
Mój golfik
Avatar użytkownika
slawek5t
Members
 
Posty: 1993
Dołączył(a): 15 cze 2011, o 00:05
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez mssok » 22 sty 2013, o 02:26

Witam. Przepraszam że odpowiadam tak późno ale jestem kierowcą zawodowym i zima na Węgrzech mnie zaskoczyła. Sprawa z moim golfikiem na dzień dzisiejszy wygląda tak że auto jest robione, wzmocnienie belki od wersji benzynowej 1,8 jest identyczne z wersją diesla. KOSZTY: 400 Zł za cały przód (maska, zderzak, lampy, halogeny, hokejówka, grill) + 250 za wzmocnienie, komplet chłodnic i 2 wiatraki. Logo znalazłem na miejscu stłuczki i zostaje "na szczęście" . Dziękuję za pomoc :padam: i do zobaczenia na drodze :super:
mssok
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sty 2013, o 18:50
Lokalizacja: Wrocław


- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości