Przewody wychodzące z nagrzewnicy

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Przewody wychodzące z nagrzewnicy

Postprzez balsi » 5 sty 2014, o 18:39

Witam mam takie pytanie czy powinien być podpięty jakiś przewód do tego wypustka czy jak to nazwać znajdującego sie u samej góry od strone zewnętrznej mam podpięty taki wężyk lecz nie wiem czy od strony silnika powinien sie jakiś znajdować
http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=& ... 6437386698
No Rules No Limits
balsi
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 20:45
Lokalizacja: DG

Przewody wychodzące z nagrzewnicy

 

Postprzez pablomed » 6 sty 2014, o 00:20

do jest do klimy, jeśli jej nie masz zostawiasz niepodłączone, jeśli masz no to chyba widzisz ten wężyk czy nie bo nie rozumiem, leci to takiego elektrozaworka na ścianie grodziowej w okolicy serwa
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez balsi » 6 sty 2014, o 11:24

Ja mam podpięty już wężyk ale od strony tapicerki od środka i chodzi mi o to czy od strony silnika ma zostać sama ta białą wypustka czy też do niej trzeba podłączyć jakiś wężyk
No Rules No Limits
balsi
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 20:45
Lokalizacja: DG

Postprzez pablomed » 6 sty 2014, o 18:39

balsi, nie ułatwiasz odpowiedzi, nie odpisałeś czy masz klimatyzację. Jeśli chodzi ci o cienki króciec znajdujący się pomiędzy grubymi króććami od węży wodnych nagrzewnicy to służy za przelotkę, od wewnątrz podpina się pod niego wężyk sterujący jedną z klapek od klimy, a od strony silnika napisałem wyżej. Jeśli niem masz klimy to nie wykorzystujesz tego.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez balsi » 7 sty 2014, o 00:54

Posiadam klimę i dokładnie chodzi mi o ten króciec bo wymieniałem nagrzewnice z ojcem i wlasnie nie zwrociłem uwagi czy byl tu jakis wezyk czy ktos go odpial kiedys bo od strony wewnętrznej podpiąłem ten wężyk pod klapkę tak jak pisałeś tylko jutro musze poszukać czy gdzieś w aucie sie nie zaczepił ten od strony silnika :)) Dzięki za info
No Rules No Limits
balsi
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 20:45
Lokalizacja: DG


- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron