Problem z włącznikiem klimatyzacji

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Problem z włącznikiem klimatyzacji

Postprzez wojtas3 » 9 kwi 2008, o 21:42

Witajcie!
Mam następujący problem z włącznikiem klimy. Kupiłem golfa w którym miałem spaloną żarówkę, tą, która sygnalizuje, że klima jest włączona (biała, ta pod "AC"). Więc wymieniłem, wlutowałem nową w te same miejsca, z której wylutowałem tą spaloną i tu pojawił się problem ponieważ po podłączeniu jednak nie zaświeca się przy naciśnięciu.

Zrobiłem zdjęcie, na którym przedstawiam co i jak jest podłączone.

Mam wielką prośbę do kogoś kto kuma o co chodzi lub ma np swój działający włącznik na wzór , żeby mi powiedział co jest źle podłączone, bo mam wrażenie, że coś jest zamotane i ktoś musiał zamotać przede mną.
Bo we wtyczce nie wydaje mi się, żeby ktoś coś kombinował.

Obrazek


Pozdrawiam i czekam na pomoc!
wojtas3
 

Problem z włącznikiem klimatyzacji

 

Postprzez młody88 » 9 kwi 2008, o 22:47

może przyczyna leży po stronie pustego układu klimatyzacji?
co to za żarówka??
wyślij zdięsie z widokiem
Systemy lokalizacji i monitoringu pojazdów GPS tel.511 623 467
młody88
Badacz tematu
 
Posty: 396
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 12:23
Lokalizacja: Radom

Postprzez wojtas3 » 10 kwi 2008, o 08:32

Ok. Problem już nieaktualny. Pomogło wyczyszczenie wtyczki od nawiewów, tej szerokiej. Klima jest zależna od nawiewu, więc muszą one działać poprawnie, a u mnie były trochę zaśniedziałe styki i teraz, po wyczyszczeniu, wszystko jest ok.
A żarówka - to jakaś zwykła żarówka:) Na 12V z dwoma wąsami:)) Taka se jakaś - dali mi w elektroniku na podstawie tej starej, którą im pokazałem:)

Swoją drogą - układ klimatyzacji na pewno wymaga napełnienia:))

Dzięki i pozdrawiam:)
wojtas3
 

Postprzez wolfman » 12 kwi 2008, o 20:23

wojtas3 powiedz,jak wyciągłeś tą żarowke? Planowałem sobie zmienić podświetlenie tych przełącznikow,ale nie mogłem tego rozebrać ,żeby dojść do diod :-/



Swoją drogą pozdrawiam sąsiada :-P (Cz-Dz) :-)
Avatar użytkownika
wolfman
Czytacz
 
Posty: 34
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 15:21
Lokalizacja: czecho


- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości