Problem z climatronic

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Problem z climatronic

Postprzez Sistemo » 6 sty 2009, o 22:40

Witajcie,
mam problem z climatronik. Nawiew działa mi tylko na podszybie :kwasny: nogi mi zamarzają, a ja nic nie mogę zmienić :wstyd: nie ma znaczenia czy ustawię nawiew na twarz, czy też ma nogi :-x wieje tylko i wyłącznie na podszybie :niepewny: Proszę o pomoc :!: uratujcie mnie przed zamarznięciem :cry:
----->MÓJ MK3<-----
Serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania:)
nowe foty- str. 3, 4, 5
Avatar użytkownika
Sistemo
Czytacz
 
Posty: 145
Dołączył(a): 9 gru 2008, o 23:43
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Problem z climatronic

 

Postprzez marcinkoz2910 » 6 sty 2009, o 22:44

Sistemo, jedynie climatronic porozmawia z VAGiem bo tak nic nie sprawdzisz więc śmigaj na kompa tam pokaże co jest grane
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez Sistemo » 6 sty 2009, o 22:52

mój climatronic nie jest oryginalny. Był wstawiany na zamówienie w serwisie VW przed odebraniem go z salonu. Mam na to pełną dokumentację. Czy uważasz, że VAG pokaże co mu dolega :?:
----->MÓJ MK3<-----
Serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania:)
nowe foty- str. 3, 4, 5
Avatar użytkownika
Sistemo
Czytacz
 
Posty: 145
Dołączył(a): 9 gru 2008, o 23:43
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez marcinkoz2910 » 6 sty 2009, o 22:58

Sistemo napisał(a):mój climatronic nie jest oryginalny. Był wstawiany na zamówienie w serwisie VW przed odebraniem go z salonu. Mam na to pełną dokumentację. Czy uważasz, że VAG pokaże co mu dolega :?:
wiesz jeden kolega z forum ma tez climatronic i był on montowany seryjnie więc jeśli masz seryjny a tylko dołożony i to przez serwis VW to musi się komunikować z ECU zresztą zrób foto jak dasz rade, ale ja myśle że VAG pokaże co mu jest

[ Dodano: 2009-01-06, 22:01 ]
wiesz co teraz tak patrze na twojego golfa w prezentacji i widzę że masz całkiem innego climatronika niż było w serii więc jakiś servis climy musi to zobaczyć bo nie wiem czy sam coś zdziałasz..
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez Zico63 » 7 sty 2009, o 16:09

Wszystko zależy od tego czy VAG połączy się z tym Climatronikiem.
Ale nawet wówczas pokażą się tylko usterki elektryczne typu brak przepływu prądu do czujnika czy zwarcie do masy na kabelku takim a takim. Odpięcie się cięgna, odklejenie gąbki czy zatarcie silniczka nie będzie pokazane (czyli usterki mechaniczne).
Mój TDI, zapraszam w wolnej chwilce, przy: :kawa: moj-golf/vw-golf-1-9-tdi-specjal-zico-s-t12384.html
Avatar użytkownika
Zico63
Members
 
Posty: 1569
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 02:32
Lokalizacja: B.-B.


- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości