Pomocy - auto mi sie sypie ;(

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Pomocy - auto mi sie sypie ;(

Postprzez Nervusek » 31 sty 2010, o 12:42

Witam, od razu napisze, ze nie wiem czy to dobre miejsce na moj temat, ale nic mi lepszego do glowy nie przyszlo.

Mialem problemy z temperatura w aucie i wczoraj kupilem okazyjnie oryginalny czujnik temperatury i termostat. Pomyslalem sobie, ze wymienie ten czunik temp i zobacze czy sprawny..
Podczas wymiany w obudowie czujnika ulamaly mi sie te dwa plastiki za ktore wchodzi metalowa zawleczka, ktora trzyma czujnik. Przejechalem sie kilka kilometrow zeby sprawdzic czujnik i jest wszystko ok, poza tym, ze w pewnym momencie wyskoczyl czujnik i wylecial plyn. Czy ktos wie jak sie taka obudowa nazywa? gdzie ja mozna dostac? (czy tylko uzywana?) i czy ktos wie jak to wymienic? Z gory dziekuje za pomoc
Nervusek
 

Pomocy - auto mi sie sypie ;(

 

Postprzez krzysiudd » 31 sty 2010, o 13:01

kolego cos podobnego do tego
http://moto.allegro.pl/item906095747_kr ... vento.html
tylko do twojego silniczka jest troszke inne. podajze mozna kupic nowe.
Avatar użytkownika
krzysiudd
Czytacz
 
Posty: 111
Dołączył(a): 6 wrz 2008, o 18:51
Lokalizacja: opoczno

Postprzez Edek12345 » 31 sty 2010, o 13:02

to jest króciec wodny jest do kupna nowa jak i używana . Jak wymienić ? trzeba spuścić płyn, poodkręcać węże od króćca i wymienić stary na nowy. Dla upewnienia chodzi o to i http://www.allegro.pl/item906157370_obu ... f_iii.html

??
Piszę poprawnie po polsku.


Mój golf >>>> moj-golf/gofer-1-6-cl-europe-t9691.html <<<<
Avatar użytkownika
Edek12345
Members
 
Posty: 636
Dołączył(a): 27 lip 2008, o 11:53
Lokalizacja: Siedliska koło Stróż

Postprzez Nervusek » 31 sty 2010, o 13:05

Kurcze, dokladnie o to mi chodzi! Musze leciec jutro do sklepu i moze dostane nowe. Dzieki za pomoc! :)
Nervusek
 


- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości