Montaz klimy mkIII 1.9D

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Montaz klimy mkIII 1.9D

Postprzez kamilkol20 » 26 lip 2012, o 21:37

Może temat już był jak cos to sorki i mozna przeniesc.A zatem mam pytanko jak w temacie czy ktos montował klime do golfa III 19D dodam ze w tym modelu nie ma zadnego kmomputera i jezeli kupil bym kompletna klime czy to sie wszystko nada chodzi mi o mocowanie pompy itp.Pozdrawiam
Avatar użytkownika
kamilkol20
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 25 gru 2010, o 14:32
Lokalizacja: Zamość (LZA .....)

Montaz klimy mkIII 1.9D

 

Re: Montaz klimy mkIII 1.9D

Postprzez marcinkazimierz » 28 lip 2012, o 09:32

kamilkol20 napisał(a):Może temat już był jak cos to sorki i mozna przeniesc.A zatem mam pytanko jak w temacie czy ktos montował klime do golfa III 19D dodam ze w tym modelu nie ma zadnego kmomputera i jezeli kupil bym kompletna klime czy to sie wszystko nada chodzi mi o mocowanie pompy itp.Pozdrawiam

jestes pewien ze niemasz komputera bo ja mam 1.9 tdi i takowy mam ja jestem z lublina jak kiedys bedziesz to mozesz zobaczyc jak wygląda klima fabryczna w tym modelu
marcinkazimierz
Gaduła
 
Posty: 530
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 20:54
Lokalizacja: Lublin

Postprzez manus2008 » 28 lip 2012, o 12:08

kolego ja mialem plan do mojego diesla wrzucac klime ale za bardzo oslabia auto kolego ;/

a w tdi wiadomo ze jest komp!

w zwyklym niema !!
manus2008
Badacz tematu
 
Posty: 400
Dołączył(a): 9 lut 2011, o 21:46
Lokalizacja: SPI :D

Postprzez devil279 » 28 lip 2012, o 17:36

dziś skączyłem montować klimę i nie jest to łatwa sprawa ale da sie zrobic
devil279
Czytacz
 
Posty: 93
Dołączył(a): 29 sie 2008, o 18:23
Lokalizacja: jejkowice/Rybnik

Re: Montaz klimy mkIII 1.9D

Postprzez kamilkol20 » 28 lip 2012, o 23:49

marcinkazimierz napisał(a):
kamilkol20 napisał(a):Może temat już był jak cos to sorki i mozna przeniesc.A zatem mam pytanko jak w temacie czy ktos montował klime do golfa III 19D dodam ze w tym modelu nie ma zadnego kmomputera i jezeli kupil bym kompletna klime czy to sie wszystko nada chodzi mi o mocowanie pompy itp.Pozdrawiam

jestes pewien ze niemasz komputera bo ja mam 1.9 tdi i takowy mam ja jestem z lublina jak kiedys bedziesz to mozesz zobaczyc jak wygląda klima fabryczna w tym modelu



ty masz TDI więdz turbina musi byc sterowana komputerowo.A u mnie w moim golfiku nie ma poduszek, el szyb i takich tam podobnych bajerów wiedz dlatego pytam czy w takich golfach jak moj czy mozna zamontowac klimke

[ Dodano: 2012-07-28, 22:52 ]
devil279 napisał(a):dziś skączyłem montować klimę i nie jest to łatwa sprawa ale da sie zrobic



jaki masz motorek pod maską ?? Możesz podeslac jakies fotki jak to wygląda za ile kupiles wszystkie częsci ? napisz tak w skrocie jak to robiles
Avatar użytkownika
kamilkol20
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 25 gru 2010, o 14:32
Lokalizacja: Zamość (LZA .....)

Postprzez Bradley » 30 lip 2012, o 19:10

kamilkol20, da rade. TEoretycznie nawet samego climatronica :)
Ja juz chyba wszystko skompletowalem z dawcy. Tj. panel climatronic, cala nagrzewnice z wentylatorami czujnikami itd, czujnik naslonecznienia z krateczkami do deski, wiazka elektryczna, przekaznik wentylatorow, wentylatory, kolo pasowe pompy wody pod pasek klinowy, parownik, chlodnica klimy, chlodnica wody z mocowaniami pod chlodnice klimy i pas. Brakuje mi tylko przedniego pasa na 2 wentylatory i zastanawiam sie czy z jednym wentylatorem daloby rade.
VW Vento 1.9TDI 1Z ++ :)
Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0
Bradley
Fanatyk
 
Posty: 1120
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 13:17
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Katowice

Postprzez marcinkazimierz » 30 lip 2012, o 19:37

Bradley napisał(a):kamilkol20, da rade. TEoretycznie nawet samego climatronica :)
Ja juz chyba wszystko skompletowalem z dawcy. Tj. panel climatronic, cala nagrzewnice z wentylatorami czujnikami itd, czujnik naslonecznienia z krateczkami do deski, wiazka elektryczna, przekaznik wentylatorow, wentylatory, kolo pasowe pompy wody pod pasek klinowy, parownik, chlodnica klimy, chlodnica wody z mocowaniami pod chlodnice klimy i pas. Brakuje mi tylko przedniego pasa na 2 wentylatory i zastanawiam sie czy z jednym wentylatorem daloby rade.

zamaly przepływ powietrza daje 1 pamietaj ze chlodnica klimy defacto zaslania chlodnice
marcinkazimierz
Gaduła
 
Posty: 530
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 20:54
Lokalizacja: Lublin


- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości