Koło pasowe ociera o podłużnice

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Koło pasowe ociera o podłużnice

Postprzez dargi » 18 cze 2014, o 10:45

Mam taki problem po zamontowaniu klimatyzacji w golfie 2.0 Ady. Trzeba był zmienić koło pasowe pompy wody z wielorowkowego na klinowy. I teraz to kolo jest w tak bliskiej odległości od podłużnicy ze przy zakręcie w lewo ociera o nią. trochę to koło spiłowałem od boku ale teraz po prostu obciera przy większym skręcie. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
dargi
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 23:42
Lokalizacja: Gdańsk

Koło pasowe ociera o podłużnice

 

Postprzez jasiu0997 » 18 cze 2014, o 17:36

poduchy masz dobre wszystkie ??
golf po dzwonie ? podklep troche podłuznice
Mój Concept :serce: moj-golf/vw-mk3-cabrio-concept-by-jasko-t43936.html

<b>"Nie ważne fele, kolor, marka, produkcja zalewaj, pal, ruszaj"</b>
Avatar użytkownika
jasiu0997
Members
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 27 lut 2012, o 00:56
Lokalizacja: Bytów

Postprzez pablomed » 20 cze 2014, o 14:42

Nie za bardzo widac z fotek czy kółko które założyłes ma własciwe odsadzenie, czyli czy pasek klinowy chodzi w jednej płaszczyźnie, ale jeśli jest dobre to niestety chyba jest jak kolega wyżej pisze, obejrzyj jeszcze wszystkie poduszki silnika, możesz poluzować śruby poduszek śruby i próbować trochę odciągnąć silnik może się uda.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez dargi » 21 cze 2014, o 21:15

Problem rozwiązany. Niestety metoda brutalna. Trzeba było odkręcić cały napinacz wsiąść porządny pręt i młotek 10kg. Kilka dobrych uderzeń a wysokości koła pasowego i po problemie. Co do koła pasowego jest tylko jeden model przystosowany do klimatyzacji. Teraz tylko sprawdzenie szczelności i nabicie pozostało :)
dargi
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 23:42
Lokalizacja: Gdańsk


- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron