Jakie łożysko koła pasowego klimatyzacji ??

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Jakie łożysko koła pasowego klimatyzacji ??

Postprzez Dj Devilek » 2 paź 2013, o 15:30

witam wiem że może nie ten dział ale w dziale KLIMATYZACJI nic nie piszą :(( Panowie wyje mi strasznie coś w sprężarce po włączeniu klimy wszystko chodzi dobrze . Jakie łożysko jest w moim ??AFN 97 rok 1.9 tdi
Avatar użytkownika
Dj Devilek
Badacz tematu
 
Posty: 175
Dołączył(a): 21 wrz 2011, o 20:25
Lokalizacja: Malbork

Jakie łożysko koła pasowego klimatyzacji ??

 

Postprzez bibidog » 3 paź 2013, o 20:40

hej jesli wiesz ze wyje lozysko w sprezarce to napewno te przy sprzegielku/kole pasowym sprezarki lub sama sprzezarka musisz zdjac kolko sprzezarki i moze dojrzysz wymiary na obwodzie i kupisz takie same.lozyska raczej nie wyciagniesz bez demontazu sprezarki spuszczenia gazu i rozebrania sprezarki chyba ze wydlubiesz jakos te lozysko bez demontowania sprezarki i odczepiania wezy.dodam ze mi kiedys wymienil mechanik lozysko sprezarki w passacie b5 bez zdejmowania jej ale bylo totalnie rozsypane wiec sie rozpadlo i szlo zalapac sciagaczem to co z niego zostalo.i nowe nabili jakos na walek spowrotem lozysko kosztowalo ze 25 zl i robota ze 70dych i sprezarka dzialala bez zarzutu jeszcze z rok.a moze te sprzegielko na kolku pasowym jest zuzyte ono tez ma lozysko swoje osobne
bibidog
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 22:25
Lokalizacja: Amsterdam

Postprzez czarli » 9 lis 2013, o 19:46

35/55/20 do kompresora sanden SD7V16
czarli
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 12 lis 2011, o 00:18
Lokalizacja: Wolomin


- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron