Gdzie podlaczyc wezyk sterujacy klapka silnik 2.0 8v typ 2E

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Gdzie podlaczyc wezyk sterujacy klapka silnik 2.0 8v typ 2E

Postprzez sylwia » 27 lis 2011, o 22:06

Witam mam pytanko kupilem golfa 2.0 gti 8v typ silnika 2E wymienialem przeplywke i zobaczylem ze dol obudowt filtra powietrza jest popekany wiec kupilem 2 i okazalo sie ze w tej sstarej obudowie byl uciety wezyk kierujacy klapka powietrza zimne cieple i tez byla urwana ta rurka co wchodzi w lewy blotnik w tej nowej obudowie jest wszystko komplet plus ten wezyk ktory tam byl uciety i teraz niewiem gdzie go podlaczyc w ktore miejsce wychodzi on tak z tylu obudowy z dolu patrzac w strone przedniej szyby czy moze ktos mi pomoc
sylwia
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lis 2011, o 16:29
Lokalizacja: wieluń

Gdzie podlaczyc wezyk sterujacy klapka silnik 2.0 8v typ 2E

 

Postprzez BialyUst » 27 lis 2011, o 22:13

Może opiszę bo nie mam fotki. Przy końcu listwy wtryskowej po stronie pasażera jest regulator ciśnienia paliwa. Z niego wychodzi przewodzik podciśnieniowy, biegnie do trójniczka. Z tego trójniczka jeden leci do przepustnicy od góry, a drugi do termostaciku na ściance obudowy filtra powietrza. Drugi z tego termostaciku biegnie w tył i wchodzi pod filtr powietrza od strony kielicha do dolnej części obudowy. Oto wszystko


Pozdrawiam


PS: Jak sobie nie poradzisz to jutro moge ci zdjęcie zrobic u kolegi pod maska
Avatar użytkownika
BialyUst
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 21:31
Lokalizacja: GSL

Postprzez pablomed » 29 lis 2011, o 23:09

pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości