CHŁODNICA

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

CHŁODNICA

Postprzez marpas86 » 3 sty 2010, o 14:12

witam jestem tutaj nowy i chcialbym sie was proadzic cos: mianowicie od niedawna mam golfika 3 i teraz gdy jest zima chcialbym zastawic CHŁODNICE czymś zeby szybciej sie zagrzal podczas jazdy, co i jak mam wstawic przed chlodnice zeby podczas tych mrozow szybciej sie zagrzal, po ogladnieciu stwierdzilem ze jest bardzo trudny dostep zeby tam cos wstawic zeby tak nie wialo zimne powietrze na chlodnice. doradzcie mi cos
Taki PUNKCIK nic Cię nie kosztuje :)
marpas86
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 mar 2008, o 18:58
Lokalizacja: Wolbrom

CHŁODNICA

 

Postprzez pablomed » 3 sty 2010, o 14:45

marpas86, nie musisz tego robić, nawet nie powinieneś, bo zaświeci słoneczko i zaraz będziesz przegrzewał silnik. Przy sprawnym termostacie to kompletnie zbędne niewiele tym siągniesz. A jeśli termostat jest zepsuty to zanim go wymienisz możesz użyć tektury czy czegokolwiek, ale wypnij sobie grila jest na zatrzaskach dla ułatwienia.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez krisss.79 » 3 sty 2010, o 15:32

Nie zaslaniaj samej chlodnicy,tylko gril zaslon i bedzie :ok:
moj-golf/moja-golfina-t16966.html
Zapraszam do ogladania mojego golfa
Avatar użytkownika
krisss.79
Badacz tematu
 
Posty: 387
Dołączył(a): 21 paź 2008, o 17:29
Lokalizacja: zielona gora

Postprzez slawek3032 » 3 sty 2010, o 18:56

Sa fajne nakladki na gril widzialem ostatnio w sklepie cos takiego jak bylo do poldkow jak bede w sklepie to zrobie fote i wstawie nakladasz na ori gril i zaslania wlot powietrza fajna sprawa za 35 zyla
slawek3032
 


- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości