nadpłata z koszulek

Tutaj będą zamieszczane ogłoszenia i informacje związane z działaniem forum.

Moderator: Moderator

nadpłata z koszulek

Postprzez mkkay » 17 lis 2014, o 22:28

jak wiadomo jest pewna nadpłata z naszej strony w temacie koszulek,
więc zanim te "pare groszy" zostanie na coś przeznaczone proszę władzę "grzecznie" o informacje na co miało by to być przeznaczone. 8-)
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

nadpłata z koszulek

 

Postprzez Paweu » 18 lis 2014, o 01:09

mkkay, ja nie wiem jakie tam macie interesy z Palio ale w temacie :

http://www.golf3.pl/topics31/rozliczeni ... t71405.htm

Jest wyraźnie napisane :

Proszę o zadeklarownie się czy mam zwrócić nadpłatę czy pozostaje na poczet kalendarza. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW.


Tak więc chyba wszystko jasne.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez mkkay » 18 lis 2014, o 15:39

ok, jako ze kalendarza nie potrzebuje to proszę o zwrot, i wszystko w temacie :mrgreen:
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Gesiu_15 » 18 lis 2014, o 15:44

mkkay, priv do palio :luka: wyraźnie pisze

Proszę o zadeklarownie się czy mam zwrócić nadpłatę czy pozostaje na poczet kalendarza. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW.
Avatar użytkownika
Gesiu_15
Moderator Globalny
 
Posty: 3757
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 21:32
Lokalizacja: Kielce
Rocznik: 1994
Silnik: 2.0 2E GTI
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez hanawald » 18 lis 2014, o 21:03

a ja myślałem że na forum są osoby dobrego serca i nadmiar kasy plus datki by poszły na jakiś dom dziecka np a tu widze reszta sie nie wypowiedziała i juz mkkay , został doprowadzony do porządku znieczulica :cisza:
Avatar użytkownika
hanawald
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 15:17
Lokalizacja: dobrzyn nad wisłą CLI
Rocznik: 97
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez edward_k » 18 lis 2014, o 21:20

ja mogę przelać jakaś kwotę, nie widzę problemu, tylko niech zajmie się tym jakaś osoba która siedzi w takich tematach, poda numer konta do przelewu itp. może wtedy skusi się więcej osób
Avatar użytkownika
edward_k
VIP
 
Posty: 680
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 11:02
Lokalizacja: Katowice
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez martinfp » 18 lis 2014, o 21:30

moim zdaniem pomysł dobry klub to nie tylko spot czy forum ale i życie całej grupy dlaczego by nie dać choć troche szcześcia dziecią
martinfp
Badacz tematu
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 10:52
Lokalizacja: Zabrze/Gliwice

Postprzez scyzormks » 19 lis 2014, o 17:12

ile zostało nadpłaty? reflektuje za jakims datkiem
Avatar użytkownika
scyzormks
Gaduła
 
Posty: 637
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 16:53
Lokalizacja: Wojkowice

Postprzez mkkay » 19 lis 2014, o 17:34

hanawald napisał(a):a ja myślałem że na forum są osoby dobrego serca i nadmiar kasy plus datki by poszły na jakiś dom dziecka np a tu widze reszta sie nie wypowiedziała i juz mkkay , został doprowadzony do porządku znieczulica :cisza:


jak sam zauważyłeś znieczulica :-(
wyszedłem z propozycją ale zostałem usadzony więc po co się czasem odzywać, lepiej samemu w swoim zakresie coś działać,,
czasem wystarczy przekazać komuś ubranka dla dzieci albo zabawki czy choćby owoce, radość dzieci wtedy jest najlepsza zapłatą,
ja np zbieram od znajomych ubrania dla dzieci czy zabawki i przekazuje dalej, można pomagać na wiele sposobów , ale jak ktoś nigdy nie widział uśmiechu dziecka z biednej rodziny czy domu dziecka ten nie zrozumie tego o czym piszę.

sam mam dziecko niepełnosprawne i wiem jak czasem ważna jest pomoc czy życzliwosc zwykłych ludzi
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Paweu » 19 lis 2014, o 19:48

Mkkay w twoim 1 poscie nie zawarles zadnej propozycji na inne wykorzystanie kwot pozostalych z koszulek. W podpietym temacie zawarto tylko 2 opcje zagospodarowania pozostalej kasy.

Dlaczego nie zawarles takiej propozycji w pierwszym poscie? Jakas celowa nagonka? Czy o co chodzi?

Mamy tutaj pewien problem... Czesc aktywnych userow duzo mowi. Ale jesli przyjdzie do konkretnych dzialan.. Wychodzi tak jak w temacie spotu forumowego, zdjec do kalendarza czy ilosci osob ktore zamawialy koszulki.

Jesli ktorys z was panowie jest biegly w temacie darowizn zarowno pienieznych jak i rzeczowych to mysle ze administracja nie bedzie miala nic przeciwko takiej akcji. Ale jesli mialoby to wygladac tak ze wszyscy krzycza a 2 robi. To szkoda zawiesc ew. Osoby do ktorych mialaby byc skierowana akcja pod szyldem golf3 klub polska.

Hanawald. nie sprawdziles sie w formie moderatora, niejednokrotnie nalezalo poprawiac twoje dzialania na forum. Jesli teraz twoja aktuwnosc na forum ma wygladac tak ze bedziesz wbijal klina miedzy moderacje a userow to wybacz. Ale takich sposob dowartosciowania sie jest slaby.

Tyle ode mnie.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Opik » 19 lis 2014, o 19:54

Pozwolę się wtrącić

Niedaleko mnie jest dom dziecka - http://www.ddprzybyslawice.dbv.pl/news.php
Jeśli nikt nie ma żadnej konkretnej propozycji a chce te parę złotych wpłacić - na pewno się nie obrażą, przed świętami każda ilość gotówki się przyda
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez mkkay » 19 lis 2014, o 20:06

no i pięknie MOJĄ NADWYŻKĘ prosze do OPIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-)
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

- - - Poznaj nasze kolorowe i bezpieczne buty do nauki chodzenia dla dziewczynki



Powrót do Informacje, ogłoszenia - dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość