Śmieszne zdjęcia i humor

Filmy i zdjęcia

Moderator: Moderator

Postprzez killah » 8 wrz 2009, o 19:46

vankris napisał(a):
oizo napisał(a):zazwyczaj najbogatsi sa najwiekszymi sknerusami


amen i zgadzam sie z toba mam kolege co taki jest ma własna piekarnie najwieksza w tczewie swoich 8 sklepów a do ponad 100 wozi pieczywo i straszny maruda ze jak mu niby cieszko taka gadka jest strasznie załosny a jezdzi najnowszym pasatem :wstyd:

a dodam tez ze tacy ludzie sa strasznymi brudasami i nie dbaja o nic bo wychodzą z założenia ze ich stac i jak co kupi drugi ale jak ma dojsc do kupienia czego kolwiek to kilka minut musi po marudzic typu czemu to takie grogie itd :wstyd:


gościu niedaleko ode mnie ma golfa 6 i rozwalił mnie tekstem po tym jak mu powiedziałem żeby większe fele dał....

odpowiedź była 'niee bo spalanie się zwiększy"

nie kminie takich... gdyby mnie było stać na auto za 70 k zł to na wahę też bym miał..

@LeszekGT

Tumidaj leży nie daleko od mojej wsi :D wg map google :d

Obrazek

jakieś 10+ km :d
killah
 

 

Postprzez LeszekGT » 8 wrz 2009, o 20:20

killah napisał(a):gdyby mnie było stać na auto za 70 k zł to na wahę też bym miał
Ludzie zazwyczaj kupują drogie autko żeby się pokazać, a koleś pewnie jeszcze miał TDI i bał się ze do 5l/100km mu spalanie wzrośnie hehehe :D

Tumidaj fajna miejscowość, na pewno zabrałbym tam dziewczynę na pierwszą randkę ;)
Avatar użytkownika
LeszekGT
VIP
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 11 lut 2009, o 17:59
Lokalizacja: WZ

Postprzez killah » 8 wrz 2009, o 20:54

LeszekGT napisał(a):
killah napisał(a):gdyby mnie było stać na auto za 70 k zł to na wahę też bym miał
Ludzie zazwyczaj kupują drogie autko żeby się pokazać, a koleś pewnie jeszcze miał TDI i bał się ze do 5l/100km mu spalanie wzrośnie hehehe :D

Tumidaj fajna miejscowość, na pewno zabrałbym tam dziewczynę na pierwszą randkę ;)


sdi :D

jak będziesz jechał do tumidaj to daj znać :D z ciekawości się też tam przejadę bo mieszkam niedaleko ale nie byłem tam nigdy

w ogóle nie wiem czy to naprawdę jest niedaleko mnie czy to jakieś błędy na mapach
killah
 

Postprzez Markos » 8 wrz 2009, o 21:01

Ale mają z nas polewkę :...:
Ostatnio edytowano 5 kwi 2010, o 17:07 przez Markos, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Markos
Czytacz
 
Posty: 104
Dołączył(a): 26 sie 2009, o 19:06
Lokalizacja: W.M.

Postprzez LeszekGT » 8 wrz 2009, o 21:25

Nikt nie ma z nas polewki :) To prowokacja jednej nierozważnej osoby, która już została zidentyfikowana :)
Avatar użytkownika
LeszekGT
VIP
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 11 lut 2009, o 17:59
Lokalizacja: WZ

Postprzez vankris » 8 wrz 2009, o 22:33

LeszekGT napisał(a):To prowokacja jednej nierozważnej osoby, która już została zidentyfikowana :)
to powiedz to tu i teraz publicznie nich wszyscy wiedza ze jest w śród nas świnia (tak delikatnie go nazwie :hyhy: ) jeśli jest :?: a jak jest to IP ban i papapapapap
Avatar użytkownika
vankris
Members
 
Posty: 1320
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 17:59
Lokalizacja: NORD-MK3-GROUP
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez bart_GT » 9 wrz 2009, o 13:39

vankris napisał(a): to powiedz to tu i teraz publicznie nich wszyscy wiedza ze jest w śród nas świnia (tak delikatnie go nazwie :hyhy: ) jeśli jest :?: a jak jest to IP ban i papapapapap


wlasnie ;-)
Mój golfik ===> moj-golf/golf-by-bart-gt-t18305.html

Zapraszam :)
Avatar użytkownika
bart_GT
Members
 
Posty: 483
Dołączył(a): 1 paź 2008, o 21:27
Lokalizacja: PGO

Postprzez LeszekGT » 9 wrz 2009, o 15:16

vankris napisał(a):to powiedz to tu i teraz publicznie nich wszyscy wiedza ze jest w śród nas świnia
Rozchodzi się o to, że maczają w tym palce osoby również spoza forum. Nie liczę na to że przyznają się dobrowolnie.

Ale przecież to temat o humorze i zdjęciach ;)

Skąd to znamy?? :lol: http://demotywatory.pl/24458/Droga-XXI-wieku
Avatar użytkownika
LeszekGT
VIP
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 11 lut 2009, o 17:59
Lokalizacja: WZ

Postprzez vankris » 9 wrz 2009, o 16:01

LeszekGT napisał(a):kąd to znamy?? :lol: http://demotywatory.pl/24458/Droga-XXI-wieku
takie są realia polskich dróg :lol:
Avatar użytkownika
vankris
Members
 
Posty: 1320
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 17:59
Lokalizacja: NORD-MK3-GROUP
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez killah » 9 wrz 2009, o 16:47

vankris napisał(a):
LeszekGT napisał(a):kąd to znamy?? :lol: http://demotywatory.pl/24458/Droga-XXI-wieku
takie są realia polskich dróg :lol:


u mnie robią obwodnicę krośniewic i te wszystkie tiry z piaskiem zrobiły większe koleiny niż samochody przez tyle lat... jedno naprawią a drugie zniszczą ;f
killah
 

Postprzez vankris » 9 wrz 2009, o 17:10

killah napisał(a):jedno naprawią a drugie zniszcz

co tu wiele mówić polska i tyle.
Avatar użytkownika
vankris
Members
 
Posty: 1320
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 17:59
Lokalizacja: NORD-MK3-GROUP
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Legionista » 9 wrz 2009, o 18:03

Avatar użytkownika
Legionista
Members
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 30 gru 2008, o 15:49
Lokalizacja: SFD

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Filmy i zdjęcia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość