Rejestracja USA na europejskiej klapie

Filmy i zdjęcia

Moderator: Moderator

Postprzez benek » 23 lut 2014, o 03:48

Nie musisz biegać nigdzie możesz to zrobić samemu tanio i solidnie :ok:
A więc do rzeczy weź kawałek plastiku najlepszym rozwiązaniem jest wziąć kawałek od starego zderzaka kostkę, z swojej listewki którą musisz wykręcić wywalasz zamek , odrysowujesz kontury zamka na tym kawałku plastiku , potem następnie wycinasz to najlepiej brzeszczotem tak wycięty plastik przymierzasz w miejsce po zamku jeżeli pasuje a powinno wklejasz to na klej dwuskładnikowy Poxipol musisz dużej ilości kleju użyć , następnie nadmierną ilość kleju szlifujesz ,możesz ręcznie papierkiem ściernym ,lub szlifierkom oscylacyjną , tak samo robisz od środka miejscem po zamku uzyskujesz gładką powierzchnię .Tak wyszlifowaną listewkę malujesz podkładem na to farbkę w arwozalu pod kolor auta najlepszy wybór :-) ale musi dać lakier bezbarwny , niektórzy szli na łatwiznę dawali listewkę w czarny mat ? od środka miejsce po zamku można jak byś chciał się pobawić lampką oświetlenia tablicy rejestracyjnej ? wtedy nie dwa? lecz trzy oświetlenia na tablicę zyskujesz> Wybór należy do ciebie?;-)
opatentowane na kilku samochodach nic nie pęka :-o
to nie świat mknie do przodu
to ty za.........
Gaz jest do zapalniczek
Ropa do traktorów
benek
Gaduła
 
Posty: 483
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:12
Lokalizacja: Kruszwica

 

Postprzez Opik » 23 lut 2014, o 13:17

benek ksiaze drutu :lol:

Grzesiek ja doskonale wiem o co chodizilo i ta wypowiedz podtrzymuje ;)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Grzesiek2507 » 23 lut 2014, o 13:54

Opik, a mi sie akurat listwa na gladko podoba :-P ewentualnie znaczek bym zostawil :-D
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Filmy i zdjęcia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość