Kupiłem złomka co dalej? :P

Filmy i zdjęcia

Moderator: Moderator

Kupiłem złomka co dalej? :P

Postprzez areks1990 » 27 lut 2014, o 15:46

Obrazek Obrazek Obrazek

KOCHANI BRACIA! Doradźcie proszę... Jest w ogóle sens inwestować w tego golfika? Zależy mi na silniku bo to bardzo ekonomiczna i niezawodna jednostka 1,4 60KM ;/
areks1990
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 gru 2012, o 13:37
Lokalizacja: Warszawa

Kupiłem złomka co dalej? :P

 

Postprzez Pozor » 27 lut 2014, o 15:56

czy ja wiem czy 1.4 jest ekonomiczne :hyhy:. jeżeli blachy całe a reszta jest przynajmniej dobra do warto jeżeli już silnik i zawieszenie do wymiany to się zastanów czy warto :mrgreen:
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez Misiek1994 » 27 lut 2014, o 16:32

Też mam 1.4 ale 55KM :)
Pierwsze co widać po zdjęciach to do roboty blacharka, bo inaczej Ci się rozleci gdzieś na drogach haha :D

Silnik według mnie dobry, nie szwankuje mi, a pali 6/100km więc jest ok :D
Avatar użytkownika
Misiek1994
Badacz tematu
 
Posty: 354
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 21:54
Lokalizacja: Przemyśl/Torki
Rocznik: 1992
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez karol MAŁY » 27 lut 2014, o 17:32

Kiedyś mój bracik miał gofra z tym silnikiem i nie narzekał(choć ja wole DIESEL ka) :mrgreen: jęzeli blacha w miare to inwestuj jeśli ruda go zjada już na poważnie to na śrubki
diesel musi dymić ;-)
Avatar użytkownika
karol MAŁY
Czytacz
 
Posty: 98
Dołączył(a): 29 gru 2013, o 15:48
Lokalizacja: SH

Postprzez fuqet1 » 27 lut 2014, o 19:42

Czy warto inwestować hmmm........ to zależy od kilku czynników
1 w jakim stanie jest podłoga i progi
2 stan silnika
Jeżeli masz smykałkę i trochę wolnego czasu to blacharkę ogarniesz sam, powspawywać repeperaturki błotników, pomalować i zabezpieczyć od wewnątrz i jeszcze polata
Gorzej jak go będziesz miał oddać blacharzowi , no to wtedy będzie wydatek nie mały
1.4 abd jest niezłym silnikiem tylko ta moc - magiczne 60 kucyków nie powala (też mam abd zagazowane)
Avatar użytkownika
fuqet1
Badacz tematu
 
Posty: 203
Dołączył(a): 30 maja 2011, o 21:41
Lokalizacja: Przasnysz
Rocznik: 94
Silnik: 1400 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez areks1990 » 28 lut 2014, o 07:44

A więc tak... Silnik jest zdrowy jak młody koń! Nie bierze oleju, pali na dotyk. No ta blacharka mnie boli i nie wiem czy sobie z nią poradzę ;/ Planuję wspawać nowe progi które już kupiłem. Dokupić przednie nieskorodowane błotniki i drzwi bo od spodu zaczynają próchnieć. Tylną klapę już rudy pobiera ale z nią sobie poradzę. No i cały samochód chcę przemalować tylko problem na jako. Ja osobiście chciałbym czarną perłę, dość głęboką. Kusi mnie jeszcze taki zestaw: http://allegro.pl/t4w-7-5-litra-zestaw- ... 37729.html. Mam mętlik w głowie :zalamany:
areks1990
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 gru 2012, o 13:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Paweu » 1 mar 2014, o 17:41

areks1990 napisał(a):A więc tak... Silnik jest zdrowy jak młody koń! Nie bierze oleju, pali na dotyk. No ta blacharka mnie boli i nie wiem czy sobie z nią poradzę Planuję wspawać nowe progi które już kupiłem. Dokupić przednie nieskorodowane błotniki i drzwi bo od spodu zaczynają próchnieć. Tylną klapę już rudy pobiera ale z nią sobie poradzę. No i cały samochód chcę przemalować tylko problem na jako. Ja osobiście chciałbym czarną perłę, dość głęboką. Kusi mnie jeszcze taki zestaw: http://allegro.pl/t4w-7-5...999637729.html. Mam mętlik w głowie


Niedawno kupiłeś i pewnyś że nie bierze :lol: Dobre to.

Skoro masz już większość gratów to skąd pytania czy warto? W tej sytuacji nielogicznym by było sprzedawanie tego co stoi na kołach jeśli masz już potrzebne części.

I w ogóle ... Co to chyba nieodpowiedni dział.. Ale ja się tam nie znam.

Moja rada. Szukaj 1.8 lub 2.0. Bo na ironię mają podobne spalanie do 1.4 a dynamika znacznie lepsza.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Lolenzis » 1 mar 2014, o 22:06

na zdjęciach wygląda na stan "jeździć aż od padną kółka" blacharka jak sam tego nie będziesz robić wyniesie Cię więcej jak kupno nowego auta w dobrym stanie
Avatar użytkownika
Lolenzis
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3 wrz 2012, o 23:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez k-m-r1 » 4 mar 2014, o 19:30

blacha jest jaka jest i będzie rudej coraz wiecej znam to i mam to samo na zarnym

nie robie blachy bo max 2 lata będe smigał

jak masz czasci to wymieniaj sam

skoro silnik taki zdrowy to skąd takie pytanie czy warto?
silnik drugi 300 zł
skrzynia 200 zł

CZy jest ekonomiczny? tak jeśli jezdzi 1 osoba w każdym innnym wypadku NiE ekonomiczny.Silnik zdrowy a skąd to wiadomo?
jakie ciśnienie na cylindrach?
nie bierze oleju ...każdy bierze ale 0,1L nie zauważysz

auto pali od strzała // to mało informacji
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław


- - -



Powrót do Filmy i zdjęcia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości