Stickerbomb na felgach ???

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

Stickerbomb na felgach ???

Postprzez nicobelik » 31 gru 2012, o 18:19

Jak w temacie ! Czy ktos juz cos takiego robił ? Folia czy zestaw naklejek ? Widziałem kilka dni temu we Francji Golfa IV na takich felgach polerowany rant reszta w stckerbomb efekt super,jestem własnie w trakcie doprowadzania moich felg do ładu narazie pozbyłem sie 3 warstw farby chciałem polerowac całosc,ale jak zobaczyłem te w stikerbomb to mam dylemat :-| :?:
Avatar użytkownika
nicobelik
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 12 sty 2012, o 01:32
Lokalizacja: Chojnów

Stickerbomb na felgach ???

 

Postprzez palio » 31 gru 2012, o 18:25

Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez chomik » 31 gru 2012, o 18:27

znajomy mial oklejone cale felgi folia wylewana z allegro . Po prawidłowoym przygotowaniu powierzchni i oklejeniu . Trzymały sie profi cały sezon .
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Opik » 31 gru 2012, o 18:42

fajnie to wygląda i jak jest ładny parapet to dobra alternatywa dla polerki
folia, na to porządny bezbarwny i powinno się trzymać
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez chomik » 31 gru 2012, o 19:01

Opik napisał(a):fajnie to wygląda i jak jest ładny parapet to dobra alternatywa dla polerki
folia, na to porządny bezbarwny i powinno się trzymać

Opik jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj ....
Jaki bezbarwny !!!!! KLEKAJCIE NARODY !
Oklejam auta od X Lat ... i własnie przez takie plotki ludzie przyjeżdżają do nas z takimi kwiatkami .....
Po to folia jest laminowana po nadruku czyli nieniesiony jest specjalny laminat który posiada taką samą kurczliwość co folia . Dzieki temu folia nie pęka na słońcu , nie marszczy sie itd a wzór jest jednolity przez kilka lat .

Jak polakierujesz nawet super mega lakierem folie która na słoncu sie kurczy , pod wpływem temperatury pracuje to bezbarwny na momencie odskakuje , łuszczy sie . Dlatego wymyślono specjalne laminaty płynne
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez nicobelik » 31 gru 2012, o 19:16

Felga tak wyglada po pozbyciu sie farby http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a93 ... 9d20e.html nie bedzie problemu z naciagnieciem stikera ???
Avatar użytkownika
nicobelik
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 12 sty 2012, o 01:32
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez palio » 31 gru 2012, o 19:34

Myslę, że nie. Dobrze odtłuścić i do dzieła :-D
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Opik » 31 gru 2012, o 21:27

chomik napisał(a):
Opik napisał(a):fajnie to wygląda i jak jest ładny parapet to dobra alternatywa dla polerki
folia, na to porządny bezbarwny i powinno się trzymać

Opik jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj ....
Jaki bezbarwny !!!!! KLEKAJCIE NARODY !
Oklejam auta od X Lat ... i własnie przez takie plotki ludzie przyjeżdżają do nas z takimi kwiatkami .....
Po to folia jest laminowana po nadruku czyli nieniesiony jest specjalny laminat który posiada taką samą kurczliwość co folia . Dzieki temu folia nie pęka na słońcu , nie marszczy sie itd a wzór jest jednolity przez kilka lat .

Jak polakierujesz nawet super mega lakierem folie która na słoncu sie kurczy , pod wpływem temperatury pracuje to bezbarwny na momencie odskakuje , łuszczy sie . Dlatego wymyślono specjalne laminaty płynne


Cudownie, dla mnie to mozesz nawet przy uzyciu zaklec to wszystko zakladac jak tak lubisz. Nie jedna naklejke i nie tylko na samochodzie lakierowalembezbarwnym i nic sie nie dzialo wiec przestan ty tworzyc pierdoly. Porzadnie naklejona naklejka bedzie pracowac do tego stopnia zeby lakier odprysl, wez uzyj dobrego lakieru moze i wtedy mow :wstyd:
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez nicobelik » 31 gru 2012, o 22:20

No to mamy impas :-) To jak wkoncu lakierowac czy nie bo juz sam nie wiem ?? ?? ?? Jakie sa plusy i minusy lakierowania stikera ?? Czy jest sens lakierowac ??
Avatar użytkownika
nicobelik
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 12 sty 2012, o 01:32
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez Opik » 31 gru 2012, o 22:30

Ja lakierowalem u siebie, lakierowalem na bakach motocykli, lakierowalem na kilkunastu rowerach i nigdy przenigdy nic sie z tymi naklejkami nie dzialo
no ale na felgach beda pracowac bo przeciez ranty sa z plasteliny ktora sie gnie na kazdym okruszku na drodze i bedzie bezbarwny pekac na naklejkach ;)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez nicobelik » 31 gru 2012, o 23:38

Moze cos w tym jest tylko ze plan jest taki zeby ranty wypolerowac na lustro a stiker dac tylko na rotory wtedy lakier nie powinien pekac.
Avatar użytkownika
nicobelik
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 12 sty 2012, o 01:32
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez Samer » 1 sty 2013, o 14:35

Tak to u mnie wyszlo Obrazek
Bóg dał nam nogi po to, byśmy mogli dojść tam, gdzie nie możemy dojechać na glebie.

http://www.golf3.pl/topics2/mk3-od-samera-vt48364.htm
Avatar użytkownika
Samer
Badacz tematu
 
Posty: 235
Dołączył(a): 20 sie 2012, o 23:49
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona

- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości