SREDNICA PIAST...

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

SREDNICA PIAST...

Postprzez VWARNI » 11 maja 2008, o 00:59

Hej panowie mam pytanko czy wi ktos jaka jest srednica piasty w golfie 3 1.8AAM bo zakupiłem sobie fajniutkie kółka 17 cali i musze tylko zmienic pierscienie centrujace tylko nie pamietam srednicy piast. Ps.a tak pozatym to przednia i tylna piasta ma zawsze taka sama srednice???
Avatar użytkownika
VWARNI
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 20 paź 2007, o 23:42
Lokalizacja: Wrocław

SREDNICA PIAST...

 

Postprzez miras » 11 maja 2008, o 06:40

VWARNI, W GOLFACH III średnica piast tylnych jak i przednich taka sama 57.1 mm, tak więc kupując pierścień musisz podać wewnętrzną średnicę pierścienia 57.1 mm i zewnętrzną czyli rozmiar otworu felgi jaką masz.

Jeśli pomogłem punkcik nie zaszkodzi. Powodzenia.
Avatar użytkownika
miras
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 wrz 2007, o 07:53
Lokalizacja: Krośniewice

Postprzez VWARNI » 11 maja 2008, o 15:22

OK dzieki tak cos myslałem ze 57mm tylko nie byłem pewnien czy dokładnie :roll: A tak pozatym musze jeszcze kupić sruby ze stożkiem i wogole ile powinna wystawac sruba z felgi zeby nie była za krotka ani za długa???nie czasem tak ze 15mm??? .......ps.moze to głupie pytanie ale o co chodzi z tymi punkcikami za pomoc :zdziwko:
Avatar użytkownika
VWARNI
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 20 paź 2007, o 23:42
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez miras » 12 maja 2008, o 06:07

VWARNI, z długością śrub jest różnie np. do moich alusków ze stalówek pasowały w sklepach gdzie mają śruby podasz im parametry felgi to oni wiedzą jakie trzeba długie. A jeśli chcesz dodać komuś punkcik to na górze w FAQ jest opisane.
Avatar użytkownika
miras
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 wrz 2007, o 07:53
Lokalizacja: Krośniewice


- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron