Nadchodzi zima :/ Co z kołami ?

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

Postprzez AndzrejR » 4 lis 2007, o 00:56

marrcee,
Nie będzie to napewno łatwe,lecz możliwe. :hyhy: Napewno musisz zdjąć piaste i rozwiercać na wiertace stołowej bo taką ręczną zawiele nie zdiałasz i piasta będzie do wywalenia.Robota musi być bardzo pecyzyjna,zacznij od małego wietła np. 4ką i później coraz wiekszym,najważniejsze jesto gdy będziesz robił pierwsze wiercenie aby trafić dokładnie w środek śruby,a dalej powinno już iść jak po maśle :-D .Po przewierceniu koniecznie musisz poprawić gwint gwintownikiem.Sprawa jest o tyle łatwiejsza że jest to dosyć duża śruba.
Powodzenia
Pozdro!
AndzrejR
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 16:35
Lokalizacja: Skierniewice

 

Postprzez marrcee » 7 lis 2007, o 22:54

poszedlem na łatfizne i do mechanika wstawilem udało sie rozwiercic wzial tylko 110 zeta wiec znosnie i zaoszczedzilem na czesciach wstawil nowe sruby tylko dziwna opcja na przedniej osi nagrzewaja mi się sruby i sam srodek felgi tyl nie nagrzewa sie czy to mozliwe ze zle cos mi zlozyli czy jeszcze inna sprawa??
grr juz mnie to wpienia
Avatar użytkownika
marrcee
Badacz tematu
 
Posty: 189
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 12:54
Lokalizacja: Stolyca

Postprzez $kubi » 11 lis 2007, o 00:27

co myślicie o tych kołach do golfika ?

http://www.allegro.pl/item267877535_kol ... _6mm_.html
Avatar użytkownika
$kubi
Gaduła
 
Posty: 500
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 14:34
Lokalizacja: brać na mody

Postprzez PiJey88 » 11 lis 2007, o 00:38

gilon, a sprawdzałeś czy do twojego 1.9 TDI wejdą 13"? bo jesli masz wentylowane tarcze to nie wejdą! minimum 14"

$kubi, wszystko ok, ale gdybys jeździł OPLEM, nie wiem czy ET będzie pasowało i czy otwór na piaste wejdzie. Juz ktos pisał tu na formum ze ma felgi od OPLA i musiał rozwiercać bo mu 1 mm brakowało. sprawdź zanim kupisz :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 10 gości