Mam fajne felgi, ale... nie pasuja:(

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

Mam fajne felgi, ale... nie pasuja:(

Postprzez Daniel Uszycki » 11 wrz 2007, o 17:49

Witam Wszystkich,

udalo mi sie przywiezc z Norwegii gdzie pracowalem komplet 4 felg aluminiowych, niestety sa one na 5 srub a w moim golfiku jest standardowe 4x100 (zwykly SDI). Chcialem sie poradzic co mam w takiej sytuacji zrobic, bo slyszalem ze sa jakies dystanse ktore niejako stanowia przelacznik w takim przypadku, ale zastanawiam sie jak to dziala, czy jest bezpieczne i gdzie powiniennem sie z ta kwestia dalej kierowac. A moze powiniennem sobie dac od razu spokoj i sprzedac te a kupic nowe? Zaznacze tylko ze felgi sa naprawde ladne i tylko dlatego sie zastanawiam:)

Pozdrawiam,
Daniel
Na Fali!!!
Daniel Uszycki
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 wrz 2007, o 10:15
Lokalizacja: Wrocław

Mam fajne felgi, ale... nie pasuja:(

 

Postprzez Rider » 11 wrz 2007, o 18:27

Daniel Uszycki, z tego co wiem to istnieja takowe dystanse!! Przykrecasz je normalnie do piasty a one maja frezowania na inny rozstaw srob! Jednak ja nie jestem do tego przekonany.
Masz jednak jeszcze jedna mozliwosc, a mianowicie ZMIANA piast!!! na np piasty od wersji GTI (tam bylo 5 srub) ;)
Volkswagen Klub Polska #853
E-pluribus unum
Avatar użytkownika
Rider
Badacz tematu
 
Posty: 155
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 22:37
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez Daniel Uszycki » 15 wrz 2007, o 14:05

Ok.Wielkie dzieki za podpowiedz. A orientujesz sie moze gdzie za przyzwoita cene moge dostac takie piasty, bo jak przegladalem allegro to pustki w tym temacie... ;)
Pozdrawiam!!!
Na Fali!!!
Daniel Uszycki
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 wrz 2007, o 10:15
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Redrick » 15 wrz 2007, o 15:39

co do dystansów to nie musisz sie o nic obawiać jesli sa wywarzone i równo wytoczone. Mój kumpel sam sobie zrobił kupił materiał i dotoczył ale tzeba to zrobic bardzo precyzyjnie bo nie wielkie odchyłki nawet w dziesiatkach minimetra i auto nie bedzie sie dobrze prowadzic
Avatar użytkownika
Redrick
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lip 2007, o 19:14
Lokalizacja: Szamotuły


- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości