Ktoś wie czy one są dobre

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

Ktoś wie czy one są dobre

Postprzez paliwo » 10 paź 2014, o 13:30

Cześć patrzyłem kupić komplet opon DĘBICA NAVIGATOR ktoś wie z was czy one są dobre czy nie?? bo nie chcę kota w worku kupić gdzie potem po sezonie je wywalę
paliwo
Badacz tematu
 
Posty: 304
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 20:48
Lokalizacja: Suwałki

Ktoś wie czy one są dobre

 

Postprzez prezesik » 15 paź 2014, o 08:53

Dębica Navigator to opony wielosezonowe, a więc na zimę są do d...

Miałem Navigatory I potem II i po zaśnieżonej drodze wyprzedzały mnie fiaty 126p, a ja ledwo auto na drodze trzymałem...

Na lato jeszcze są ok, ale na zimę wydaj parę zł więcej i kup zimówki z prawdziwego zdarzenia.

"jeżeli coś jest do wszystkiego tzn, że jest do niczego"
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez Golf Maniak » 29 paź 2014, o 19:59

prezesik napisał(a):Dębica Navigator to opony wielosezonowe, a więc na zimę są do d...

Miałem Navigatory I potem II i po zaśnieżonej drodze wyprzedzały mnie fiaty 126p, a ja ledwo auto na drodze trzymałem...

Na lato jeszcze są ok, ale na zimę wydaj parę zł więcej i kup zimówki z prawdziwego zdarzenia.

"jeżeli coś jest do wszystkiego tzn, że jest do niczego"


Dokładnie tak jak pisze Prezesik te opony są do niczego trzymają jedynie na suchy asfalcie.Jedynie do czego się nadają to do upalania ;)
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez trojeczkaGT » 29 paź 2014, o 20:06

paliwo ja mam wielosezonowe na przodzie teraz (na zime mam zimowki continental jakies) i przy mojej nodze i tych "90" koniach juz na mokrej drodze robi sie ciekawie (slisko) jako ze mam wyczucie uciekania to moge jezdzic ale np zonie bym takich opon nie zalozyl nigdy.
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Opik » 29 paź 2014, o 22:18

Są opony wielosezonowe, które są dobre i w lecie, i w zimie. Niestety żadna Dębica ani nic w tym budżecie się do nich nie zalicza ;)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości