Jakie śruby i nakładki ??

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

Postprzez Czesio207 » 27 lut 2013, o 15:58

Ja sobie załatwie ze szrotu śruby i prysnę je sprayem tak bd najlepiej ;-)
Wszystko o moim golfie --->
Mój samochód ma 160 lat i zaraz mu się urwie zawieszenie ale driftuje nim jak :cenzura:
Avatar użytkownika
Czesio207
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 04:00
Lokalizacja: Racibórz/Nędza

 

Postprzez VfrymarW » 28 lut 2013, o 19:39

Ten człowiek to sam nie wie czego chce :-| Co 5 min inna decyzja i co wypowiedz kogoś z forum zmienia zdanie :-? Weź się w garść i w końcu zacznij robić samochód po swojemu i co najwyżej weź przykłady z kogoś, a nie jeden powie Ci tak to robisz tak a inny powie inaczej i robisz inaczej... i tak w koło :wstyd: Tobie ma się podobać. Tak samo było z maską w Twoim temacie i innymi rzeczami, przejrzyj na oczy, trochę gustu nabierz i zacznij modzić. Zamiast kupować jakieś chromowane nakładki byś coś bardziej pożytecznego kupił, a tak swoją drogą. Stare śruby nie pasują ? Powinny...
Avatar użytkownika
VfrymarW
Gaduła
 
Posty: 484
Dołączył(a): 16 lip 2010, o 17:59
Lokalizacja: Skępe

Postprzez Czesio207 » 28 lut 2013, o 19:53

Właśnie nie pasuję za krótki gwint ale już mam załatwione, jutro bd ;)
Wszystko o moim golfie --->
Mój samochód ma 160 lat i zaraz mu się urwie zawieszenie ale driftuje nim jak :cenzura:
Avatar użytkownika
Czesio207
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 04:00
Lokalizacja: Racibórz/Nędza

Postprzez Lobus » 28 lut 2013, o 21:19

Śruby to element koła, który jest jednym z 4 elementów auta dzięki którym i po przez tylko i wyłącznie auto ma styczność z nawierzchnią, więc dla Twojego i de facto naszego bezpieczeństwa, proszę Cię nie kombinuj i kupo śruby takie jakie powinny być, chodzi o długość, osadzenie (stożek, sfera) ilość obrotów przy przykręceniu. ;-)
Lobus
Ekspert
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 7 paź 2010, o 10:55
Lokalizacja: Wrocław/Bogatynia

Postprzez Czesio207 » 3 mar 2013, o 10:22

Śruby też zamówione w serwisie wymiany opon będą na wtorek ;) Bo były ale tylko kulkowe :-P
Wszystko o moim golfie --->
Mój samochód ma 160 lat i zaraz mu się urwie zawieszenie ale driftuje nim jak :cenzura:
Avatar użytkownika
Czesio207
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 04:00
Lokalizacja: Racibórz/Nędza

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości