Jakie dystanse do felg BBS RM 6.5jx15 ET33?

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

Postprzez witboy » 22 lut 2013, o 01:28

kolego zanim zaczniesz szukac dystansu to zaloz gwint bo ja bez gwintu myslalem ze bedzie malinka

okazalo sie ze jak skrecilem gwint to juz przycieralo.. mimo klepania rantow... i tak wszystko sie powycieralo itd... zdj z poczatku 2012 jest jeszcze na 6,5 calach i powiem ci ze to tylko zludzenie ze niby bardziej wystaja z przodu ja zalozylem 8 cali na przod i brakuje duzo w porownaniu z 9 z tylu...

wiec najpierw zaloz felgi opusc auto i dopiero zacznij myslec o dystansach .. skad wiem bo sam mam rm ;]
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez authority » 22 lut 2013, o 23:54

Dzięki Panowie za odpowiedzi, dowiedziałem się wszystkiego czego potrzebowałem i teraz będę musiał to wszystko jeszcze raz przemyśleć i zdecydować w jakim kierunku iść. Oczywiście ,,pomógł" leci dla każdego z Was. :)
Avatar użytkownika
authority
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 00:28
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez Karol B. » 23 lut 2013, o 00:18

Ja u siebie sprawdzałem jak miałem pełny bagażnik glazury :hyhy: Koła były schowane, aż w nadkolu i wtedy od felgi linijką do rantu błotnika i wszystko jasne było ;-) Jak będziesz coś wiózł ciężkiego to pamiętaj wtedy o takim patencie :-P
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez witboy » 23 lut 2013, o 00:40

karol ja majac bbs rm w serji na 195/50 i majac sierpy musialem je wycinac do tego dobrze zaklepac ranty a i tak czasem cos przytarlo na sztywnym gwincie...bo przy 3 calowych rantach to juz masakra ;] ;-) :-P :wstyd: natomiast co do dystansu wg mnie bez sensu przy mocnym skreconym gwincie... na kicie moze byc za miekko badz za nisko...a tak gwint plus sledzie i moze byc ciekawie
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez authority » 23 lut 2013, o 00:44

witboy, nie masz przypadkiem BBS RM001, czy zmieniłeś potem na RM012?
Avatar użytkownika
authority
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 00:28
Lokalizacja: Biała Podlaska

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości