HORROR!!!!!!

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

HORROR!!!!!!

Postprzez owen » 26 kwi 2008, o 12:36

UWAGA :!: ,zakupiłem aluski enzo cup 7/15 et 35 5x100 do mojej golfinki 3 gti i ....... to co przeżyłem w serwisie opon to po prostu nie do opisania :cry: aluska przymierzyłem tylko z tyłu,sprzedawca twierdził żę na pewno będzie pasował do mojego golfa a i na forum też wszyscy wypowiadający się twierdzili że et 35 jest ok.Pracownikowi serwisu opon powiedziałem że mierzyłem aluska tylko z tyłu.Nie mam pojęcia jak mogłem do tego dopuścić,po założeniu alusków okazało się że przednie są dociśnięte do zacisków hamulcowych i nie mogłem zjechać z platformy, pomimo zeszlifowania zacików nadal nic! :evil: ,cały ten bajzel kosztował mnie 200zł i mnóstwo straconego czasu i nerwów.Alufelgi oczywiście zostały odesłane na koszt odbiorcy i czekam na zwrot kasy za aluski!!! bo zwrotów kosztów usługi to się chyba nie doczekam!!!, moja rada:pamiętać należy że każdy producent alufelg ma inne parametry osadzenia,więc jak jedna alufelga ma 35 to u innego może to być 38 więc lepiej się zorientować zanim sie zakupi!!! :-|
Avatar użytkownika
owen
Czytacz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 13:11
Lokalizacja: Olsztyn

HORROR!!!!!!

 

Postprzez PiJey88 » 26 kwi 2008, o 13:31

do GTI 15" to minimum bo zaciski i tarcze są większe dlatego najlepiej kupić 16"

A te felaśki są akurat tak wyprofilowane że ramiona zaczepiają o zacisk

ogólnie ET 35 jest OK, tylko trzeba się przyjżeć czy dany wzór felgi (ramiona itp) nie będą kolidowały z zaciskami
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez mcsym » 27 kwi 2008, o 10:41

PiJey88, ma racje

też kupiłem do siebie kiedyś 14 oplowskie na zime i nie weszły, a niby wszystkie parametry sie zgadzały... chodzi włąśnie o profil felgi. dlatego najlepiej zmierzyc innego wyjscia nie ma.
Avatar użytkownika
mcsym
Members
 
Posty: 564
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 23:35
Lokalizacja: Ruda Śląska/ śląsk
Rocznik: 1997
Silnik: 2.0 16V ABF
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości