Felgi 16 do golfa?

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

Postprzez Adek19 » 5 kwi 2008, o 20:51

No raczej w wersi GT nie sa poszezane nadkola :-P ja jestem wrecz chory na takie alacze :hyhy: i sam niewiem co tu zrobic
Avatar użytkownika
Adek19
Members
 
Posty: 1240
Dołączył(a): 14 mar 2008, o 19:38
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

 

Postprzez marcin1149 » 5 kwi 2008, o 20:54

znam parę osób które jeżdzą z takimi gumami i nic się nie dzieje fabryka przewiduje sporą tolerancje na wszystkie części i muszą wytrzymać nie takie rzeczy,sam pracuję w firmie która produkuje części do samochodów i wiem co mówię , dlaczego silniki bez problemu wytrzymują podnoszenie mocy ponad wartość fabryczną? :lol:
marcin1149
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 12:31
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez mcsym » 5 kwi 2008, o 21:12

marcin1149, ja też znam parę osób, którę mają stan oleju poniżej normy i się silnik nie zaciera, co jezdzą na łysych oponach i im policja nic nie mówi, co mają przyciemniane przednie szyby i nikt się nie doczepia. może jeszcze mi powiesz, że ucinanie zwojów, też jest dopuszczalne ? :D też znam ludzi co tak robią. ciekawe jak długo, zresztą pewnie większości z nich nic złego nie spotka, oby ;)

a co do silników, to są robione na odpowiednich podzespołach, a ich moc nie jest podnoszona przy pomocy gumowego gadzetu za 3 zł :D
Avatar użytkownika
mcsym
Members
 
Posty: 564
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 23:35
Lokalizacja: Ruda Śląska/ śląsk
Rocznik: 1997
Silnik: 2.0 16V ABF
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez marcin1149 » 6 kwi 2008, o 09:17

możemy się tak wyliczć ja tobie nie każę nic popprawiać w swoim aucie ja będę robił to co ja uważam za odpowiednie noi ja nie wsadzam dziadostwa za 3zeta :lol:
marcin1149
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 12:31
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez kajtek » 6 kwi 2008, o 11:48

moja zdanie na ten temat jest takie że cena nie musi świadczyć o tym czy coś jest dziadostwem czy nie, i nie zgodze sie z tym że po założeniu gum usztywanijących pękają sprężyni itd...
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez mcsym » 6 kwi 2008, o 22:01

marcin1149, ja Tobie tez nic nie kaze, ale nie mam zamiaru komus polecac takiego badziewia, bo to jest ryzyko !! kazdy niech se wkłada do swojego auta co chce, ale tu chodzi o porade, a nie, co kto ma i na czym udaje mu sie przejechac/przeżyc :D jak kogos stac na nie, to jak najbardziej :D :D

a widze, ze poki co traktujesz kazda wypowiedz na forum, jako powod do wysmiania, tak 3mac !!

!kajtek!, oczywiscie, ze cena nie swiadczy o jakosci materiału. 90 procent "tjuningowców" kupuje na allegro sprezyny GT Cupline, ktore sa totalnym badziewiem, ktore tył sadzają niżej niz porzód, i kosztują 400 zł, podczas gdy firmowy zestaw fedr, powiedzmy kw, fk kosztuje 1/4 z tego i jest o niebo lepszy :)
Avatar użytkownika
mcsym
Members
 
Posty: 564
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 23:35
Lokalizacja: Ruda Śląska/ śląsk
Rocznik: 1997
Silnik: 2.0 16V ABF
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez marcin1149 » 7 kwi 2008, o 17:38

nigdy nie miełem zamiaru kogoś wyśmiewać jeśli ktoś tak to odebrał to sorry,i nikomu tych gum nie polecałem zapytano mnie jak usztywniłem zawieszenie więc odpisałem i dodałem ze można wymienić sprężyny np. osobiście uwarżam że najlepiej wymienić cały kąplet zawieszenia na dobrą markę ale nie każdego na to stać i stąd wzieły się tego typu gumy wybur musimy podjąć sami co nam bardziej odpowiada.
marcin1149
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 12:31
Lokalizacja: sosnowiec

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości